4. senesini dolduran Koton Beachwear’ın 400 parçadan oluşan bikini ve mayo koleksiyonunu görmek için bugün markanın Ayazağa’daki genel merkezindeydik. Şöyle söyleyeyim; Koton, henüz baharı bile tam yaşayamamışken bizi hemen sıcacık sahillere götürüverdi:)

Koton Beachwear 2014 Yaz (6)

Tüm bikinilerin mix & match olarak tasarlandığı koleksiyona birden çok tema hakim. Yani dilediğiniz üst ile dilediğiniz altı seçip kendi kombininizi yapabiliyorsunuz. Korse detaylar, püskül ve korsan bağlamalar gibi etnik ilhamlı modeller, 70’li yılların havalı çapraz kesimleri, geniş volanlar ve asimetrik detaylar ise koleksiyonda ilk göze çarpanlardan.

Etnik ve tropik desenler, denizci çizgiler, batik ve sörf temalı boyamalarla detaylandırılan, en kaliteli aksesuarlarla zenginleşen Koton Beachwear 2014 Koleksiyonu’nda mix&match bikiniler 12,99 TL’den, mayolar ise 29,99 TL’den başlayarak satışa sunuluyor. Parlak renkler ve ışıldayan dokuların; zümrüt, parlak yeşim, parlak turuncu, beyaz, şeker pembe ve böğürtlen tonlarının hakim olduğu bu yeni koleksiyon sıcak kumlardan serin sulara tatlı bir davet gibi:)