Kanadalı ayakkabı, çanta ve aksesuar markası ALDO, 2014 İlkbahar – Yaz koleksiyonunu, kurucusu Aldo Bensadoun eşliğinde Zorlu Mağazası’nda gerçekleştirdiği lansman ile tanıttı. Malum, konu ayakkabı olunca akan sular durur:) Hele ki bahsi geçen ayakkabılar Aldo’nun olunca işin boyutu daha da bir değişir:)

Aldo, yeni sezonda herkesin beğenileri göz önünde bulundurmuş. Spor ve rahat giyimi tercih edenler için Aldo, spor ve dinamizmi bir arada sunarak kısa ve kalın topuklardan, sivri topuklara; platform sandaletlerden, iki parçalı sandaletlere kadar koleksiyonunda bir çok parçaya yer vermiş. Koleksiyonun ana renklerini ise doğal kum rengi, siyah, beyaz ve mavi renklerden oluşuyor.

Gece ayakkabılarınıda ise farklı kombinlerle, farklı gecelerde kullanabileceğiniz ayakkabılar tasarlanmış. Aldo’nun yeni ve fark yaratan kitten topuk, arkası açık ve iğne topuklarını, yüksek platformlarını, asimetrik çizgilerini, çapraz bant detaylarını bu sezon da göreceğiz. Deri ve holografik bir görüntü elde edilmesini sağlayan metal malzemelerden oluşan gece koleksiyonuna, elektrik mavisi, turuncu, holografik gümüş, beyaz ve kemik renkler hakim.

Aksesuarlara bakacak olduğumuzda, 2014 İlkbahar/Yaz çanta koleksiyonu yine portföy, tote, çapraz, üstten askılı, V şeklinde ve mini çeşitleri ile bir çok seçenek sunuyor. Kilit-anahtar ayrıntıları, etnik baskı, kroko baskı ve dantel detayları; metalik gri, turuncu, siyah, mavi, siyah-beyaz renkleriyle göze çarpıyor.