IMG_0947

Hani bazen “neden böyle bir şey üretmiyorlar ki” dersiniz ya, işte Lumea onlardan biri. Philips Lumea kablosuz bir ürün. Yani köşe bucak priz arama derdiniz yok. Evinizin dilediğiniz köşesinde kullanabiliyorsunuz. Akşam en sevdiğiniz diziyi izlerken, dergi okurken, arada kahvenizi yudumlarken… Rahatınızdan hiç ödün vermeden, randevu alma stresine girmeden istediğiniz zaman yanıbaşınızda! Üstelik sadece kadın değil, erkeklerin de rahatlıkla kullanacağı bu ürünü sevgiliniz ya da eşiniz ile de paylaşabilirsiniz:)

IMG_0945

5 kademesi bulunan Lumea’yı kullanmadan önce ürünle birlikte verilen kullanım kılavuzundan cilt tonunuza  uygun kademeyi bulup, uygulama yapacağınız alanı tıraş etmeniz yeterli. Lumea’nın başlığını cildinize tamamen temas ettirmezseniz atış yapamıyorsunuz. Eğer 90 derecelik bir açıyla cildinize hafif basınç yapacak bir şekilde oturtursanız atış yapabileceğinizi belirten yeşil ışık yanıyor. Yani yanlışlıkla basarsam korkusu yaşamıyorsunuz. Kaydırarak uygulama teknolojisiyle tek tek atış yapmanıza da gerek kalmıyor. Düğmeye basılı tutup cildinizden uzaklaştırmadan kaydırdığınızda Philips Lumea otomatik olarak atış yapmaya devam ediyor. Lumea’nın bir de yüzünüz gibi hassas bölgeleriniz için küçük bir başlığı daha var. Göz çevresi dışında yüz bölgeniz için de rahatlıkla kullanabiliyorsunuz. 

IMG_0944

Ben ilk seansı tamamladım. Lazer merkezinde 1 saat boyunca sıkıntıdan çatlarken bu sefer zamanın nasıl geçtiğini anlamadım bile. 5. kademede yaptığım için çok az hissettim ama canımı acıttığını söyleyemem. İki ayda tüylerde %80 azalma vaad eden bu ürünü 2 hafta sonra yeniden kullanacağım. Sosyal medyada #evdelazerdeneyimi etiketinden Philips Lumea Günlüğü’mü takip edebilirsiniz. Bir sonraki deneyimde görüşmek üzere.

Fiyatı: 1399TL

Lumea

Lumea2