Kuaföre her gittiğimde gözüme çarpan bu ürünlere hiç elim gitmemişti nedense. Bazı markalar argan yağını tam bir pazarlama aracına çevirdikleri için saf argan yağını kullanmayı tercih ediyordum saçımda. Serap’ın doğum gününde tanıştığım bu ürünlerden gerçekten çok memnun kaldım ve yazmak istedim bloga. Şaşırtıcı şekilde saçı hiç yağlandırmıyor, tam tersine kafa derinizin bile rahatladığını hissediyorsunuz. Vücut yağının kokusu ise muhteşem, cildinizi pamuk gibi yapıyor. Sprey yağ olduğundan dolayı da kullanımj çok rahat..

Nashi Argan, 33 farklı saç tipine çözüm sunan ve şekillendirme işleminin zamanını yarı yarıya düşüren doğal bir gamı. İçeriğindeki organik tarım ile elde edilmiş çok değerli naturel elementler ile saçınızı sağlığına kavuşturuyor.

NEWS KITOK

Nashi Argan Şampuan 200 Ml / 500 Ml

Bu İnnovatif şampuanın en büyük mucizesi, saçınızda olan doğal nemin, saçınızı yıkarken olduğu gibi korunması. Böylece saçınız nemini kaybetmediği için daha kolay şekil alıyor. Geleneksel şampuanlarda yıkanma sonrası %60 oranında nem kaybı yaşanırken, Nashi Argan Şampuan ile bu oran %10’a geriliyor.

shampoo

Nashi Argan Saç Kremi 200 Ml / 500 Ml

Nashi Argan Saç Kremi saçın hacmini düşürmeden ideal oranda nemlenmesini ve ipeksi bir görünüm sağlıyor. Doğal içeriği sayesinde saç doğal görüntüsüne kavuşuyor. Özellikle kuru, yıpranmış ve işlem görmüş saçlar için ideal bir ürün.

conditioner

Instant – Nemlendirici / Şekillendirici Maske

Instant, güzellik iksirini saçlarınıza sprey şeklinde uygulayan ve tüm saç tiplerine parlaklık, yumuşaklık ve disiplin sağlayan bir ürün. Faydaları:

  • Kırık uçları önler.
  • Yıpranmış saçları onarır.
  • Saça parlaklık ve hacim verir.
  • Gereksiz dalgalanmayı önler.
  • Düzleştirme esnasında oluşan ısıya karşı korur.
  • Saç şeklinizin kalıcılığını arttırır.
  • Fön işleminin süresini kısaltır.

instant