Sorununuz ince telli saçlarsa bu yazıyı okuduktan sonra bir oh çekebilirsiniz çünkü sizleri Kérastase Volumifique Serisi ile tanıştıracağım:)

Kérastase VolumifiqueŞampuan reklamlarındaki o hacimli saçlar tüm kadınların hayali. Ve şimdi hacimli saçlarla yürüme sizde! Kérastase, şekil alma gücü zayıf olan ince telli saçlar için yeni bir seri çıkardı: Volumifique Serisi. Seride bulunan ürünler ince telli saçlara hacim, şekil alma ve şeklini uzun süre koruma gücü kazandırıyor. Serinin en beğendiğim iki ürünü ise Volumifique Bakım Jeli ve Volumifique Sprey.

Kérastase Volumifique Bakım Jeli, ince telli saçlarınız için geliştirilen ilk transparan saç bakım jeli.  İçeriğindeki aktif bileşenler sayesinde saçın ihtiyacı olan bölgesine doku kazandırarak uzun ömürlü hacim sağlıyor.

kerastase

Kérastase Volumifique Sprey ise saça diplerinden itibaren hacim vererek, dikkat çekici bir görünüm sağlıyor. Üstelik şekillendirmenin neden olduğu olumsuz etkilere karşı saçı koruyor ve ışıltılı bir görünüm kazandırır. E daha ne olsun? :)

kerastase sprey

*Sadece, Kérastase Danışman Kuaförleri’nde satılmaktadır.