Renkleriyle tüm kadınlara güzellik sunan Flormar bu kez de cilt bakım serisi ile kadınları güzelleştirmeye devam ediyor. Özenle seçilmiş içeriklerin kombinasyonundan oluşan ve ‘Skin Geometry’  teknolojisi ile geliştirilen Flormar Advice Cilt Bakım Serisi, bir cildin ihtiyacı olan tüm ürünleri bu seride beğenilere sunuyor.flormar

Flormar Advice Serisi’nin içeriğinde yer alan aminoasit, C ve F vitaminleri cilde nem, pürüzsüzlük ve ışıltı verirken; bitkisel proteinler, peptit, ekstraktlar ve polisakkaritler ciltte kırışıklık karşıtı elastikiyet ve sıkılık sağlıyor. UV Filtreleri, E Vitamini ve antioksidanlar ise cilde eşsiz bir koruma sunuyor.

Flormar Advice Purely Nemlendirici Gündüz Kremi- 24 saat nemlendirme etkisi

normal skin day cream 19,75tl Günlük nem ihtiyacını karşılayan Flormar Advice Purely Nemlendirici Gündüz Kremi’nin kadınlar için 2 farklı cilt tipine uygun seçeneği sunuluyor. Biri ‘Normal ve Karma ciltler’ için formüle edilmiş ve içeriği hidrolize mısır nişastası, F Vitamini, shea yağı, yabanmersini, bitter çikolata özleri ve üzüm çekirdeği yağı ile zenginleştirilmiş gündüz kremi; diğeri ise ‘Kuru ve Hassas Ciltler’ için formüle edilmiş ve içeriği incir, pamuk, keten tohumu ekstraktı, nar suyu ve kayısı çekirdeği yağı,  botanik özleri, arnika bitkisi yağı ile zenginleştirilmiş gündüz kremi cildi tüm gün boyunca nemlendiren ve koruyan bu cilt bakım kremi cilde canlılık ve tazelik kazandırıyor. Ayrıca SPF 15 koruma faktörü ile de güneşin zararlı etkilerine karşı cildi koruyor.

Flormar Advice Yüz Temizleme Jeli

3in1 cleansing gel system 11,75tl

Üç özelliği bir arada sunan yüz yıkama jeli, cildi derinlemesine temizleyerek besliyor. İçeriğindeki E Vitamini ve papatya çiçek özleri cilde yumuşaklık kazandırarak etkili temizleme sağlarken, kayısı çekirdeği tozu cildi ölü hücrelerden, siyah nokta ve gözenekleri ise yağdan ve kirden arındırıyor. Guarana çekirdeği tozu ise cildi ölü hücrelerden arındırarak pürüzsüz görünüm kazandırıyor ve kan dolaşımını hızlandırıyor.

Flormar Advice Yüz Temizleme Sütü

cleasing milk 11,75tl

İçeriğindeki Aleo Vera ile cildi sakinleştirip iyileştirerek cildi koruyan temizleme sütü, makyajı kalıntı bırakmaksızın nazikçe temizliyor. Tüm cilt tiplerinde cildin nem dengesini sağlayan, cilde canlı ve pürüzsüz görünüm kazandıran nilüfer özü çiçeği ile zenginleştirilmiş formül, sıkılığı ve canlılığını desteklemeye yardımcı oluyor. Cildi iritasyona uğratmadan makyajınızı temizlemenizi sağlıyor.

Flormar Advice Tonik

 

kuru ve hassas ciltler cleansing tonic 11,75tl copy

normal ve karma ciltler cleansing tonic 11,75tl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Makyaj ve cilt temizliğini bir arada sunan temizleyici toniğin seride 2 farklı cilt tipine uygun seçeneği sunuluyor. Biri ‘Normal ve Karma Ciltler’ için formüle edilmiş ve içeriği çilek, nar ve zeytin yaprağı suyu özleri, aminoasitler, bitki ve polisakkaritlerden elde edilen peptidler ile zenginleştirilmiş temizleyici tonik; diğeri ise ‘Kuru ve Hassas Ciltler’ için formüle edilmiş ve içeriği incir, pamuk, keten tohumu ekstraktı, mısır çiçeği, salatalık özleri, aminoasitler, bitkilerden ve polisakkaritlerden elde edilen peptid özleri ile zenginleştirilmiş temizleyici tonik. Zengin içeriği ile ciltte nem dengesini sağlayarak cildi ferahlatıp tazelik hissi bırakan temizleyici tonik alkol içermeyen yapısı ile de eşsiz bir temizleme sağlıyor.

Flormar Advice Çift Bazlı Göz Makyaj Temizleyicisi

eYE mAKEUP rEMOVER 13,00TL

Çift bazlı göz makyaj temizleyicisi suya dayanıklı en yoğun göz makyajını dahi kolaylıkla arındırıyor ve narin bir temizlik imkanı sunuyor. İçeriğindeki salatalık özü cildin nem dengesini sağlayarak cildi yatıştırıp canlılık kazandırırken, Panthenol kirpiklere canlı ve parlak görünüm kazandırıyor. Bisabolol ise ciltte oluşan tahrişleri yatıştırıyor ve anti-bakteriyel özellik sağlıyor. Temizleme sonrasında yağlılık hissi bırakmıyor. 

Ve Timeless ile kırışıklıklara karşı koymanın zamanı…

Flormar Advice / Timeless Kırışıklık Karşıtı Gündüz Bakım Kremi

anti wrinkle day cream 34,75tl (1) 

Flormar Advice Timeless Kırışıklık Karşıtı Gündüz Bakım Kremi, cilde sıkılık ve pürüzsüzlük kazandırıyor. Aynı zamanda içeriğindeki SPF 15 ile çevresel etkenlerin ve UV ışınlarının zararlarından koruyarak yaşlanma sürecini yavaşlatıyor. Formülündeki zeytinyağı özleri cildi koruyup nem kaybını önlerken, bitkilerden ve polisakkaritlerden elde edilen peptidler kolajen oluşumunu sağlayarak cildinyaşlanmaya karşı direncini arttırıyor. Elma çekirdeği ekstratı cilt çizgilerinin azalmasına ve yaşlanmış dokuların yeniden kazanılmasına yardımcı oluyor. Nar çiçeğinden elde edilen özel aktif ise kolajen sentezini destekleyerek cildin yaşlanmaya karşı direncinin arttırılmasına yardımcı oluyor. Cildin elastikiyetini yüzde 84 oranında arttıran krem, yaşlanma karşıtı etkisinde yüzde 89 oranında memnuniyet sağlıyor.

Flormar Advice Timeless Kırışıklık Karşıtı Gece Bakım Kremi

anti wrinkle night cream 34,75tl

Flormar Advice Timeless Kırışıklık karşıtı gece bakım kremi, içeriğindeki zeytinyağı ile cildi koruyup beslerken, kırmızı pirinç cildi iritasyona karşı koruyor. ’Syn-Ake’ tripeptiti kas kasılmasını bloke ederek, mimik çizgilerinin ve kırışıklıkların görünümünü yumuşatıyor. ‘Syn-Tacks’ peptiti ise hücreler arası iletişimi sağlayarak yaşlanmaya karşı cildin direncini arttırıyor. Yoğun bir şekilde cildi nemlendirerek, pürüzsüz ve sıkı bir görünüm kazandırıyor. Cildin elastikiyetini yüzde 85 oranında arttıran krem, yaşlanma karşıtı etkisinde yüzde 100 oranında memnuniyet sağlıyor.

Flormar Advice Kırışıklık Karşıtı Göz Kremi

anti wrinke eye cream 29,75tl

Etkin içerikler ile formüle edilen göz bakım kremi, göz çevresinde oluşan yaşlanma belirtilerini önlemeye yardımcı oluyor. İçeriğindeki C Vitamini ile cilt hücreleri ve DNA yapısını korurken, Shiso Ekstraktı kan dolaşımını hızlandırarak renk dengesizliğine neden olan koyu halkaların ve morlukların oluşumuna sebep olan dolaşım bozukluklarını düzenliyor. ‘Syn-Ake’ tripeptiti ise kas kasılmasını bloke ederek, mimik çizgilerinin ve kırışıklıkların görünümünü yumuşatıyor.

Temizleme sütü  11,75 TL

Temizleyici Tonik 11,75 TL

Nemlendirici Gündüz Kremi 19,75 TL

Anti Age Göz Kremi 29,75 TL

Anti Age Gece/Gündüz 34,75 TL

3’ü 1 arada Temizleme Jeli  11,75 TL

Eye makeup remover 13,00 TL