BB, CC, DD krem kaosuna bir önceki yazımızda artık nihayet bir son verdiğimize göre size yeni tanıştığım Estee Lauder Revitalizing Supreme Global-Anti-Aging CC kreminden bahsetmek istiyorum:)

Estee_Lauder_Revitilizing_Supreme_CC_CreamBu zamana kadar bir çok CC krem denemiş ve neredeyse uzman olmuş biri olarak söyleyebilirim ki Estee Lauder Revitalizing Supreme Global-Anti-Aging CC krem olayı çözmüş! :) Üründen o kadar memnun kaldım ki, hala aradığı CC kremi bir türlü bulamayanlarınız varsa aranızda mutlaka denemenizi öneririm. Estee Lauder Revitalizing Supreme Global-Anti-Aging CC krem, sürdüğünüz anda, neredeyse transparan diyebileceğim yapısıyla cilt tonunuzu eşitliyor ve yumuşacık yapıyor. Üzerine makyajınızı yaptığınızda ise kesinlikle topak topak cildinizde birikmiyor. Çizgi, kırışıklık, elastikiyet, donuk cilt, nemsizlik gibi sorunları ortadan kaldıran bu krem aynı zamanda doğuştan sahip olduğumuz cildimizin genç görünebilme yeteneğinin yeniden aktive edilmesine de yardımcı oluyor. Hafif ve renkli formülünün cildinize verdiği o sağlıklı görünüm ve ışıltıyı çok seveceğinizden hiç şüphem yok!

Fiyatı: 180 TL

Revitalizing Supreme Global-Anti-Aging CC Cream’i, Estee Lauder’ın online alışveriş sitesinden ücretsiz kargo fırsatıyla satın alabilirsiniz:)