Bu aralar oldukça yoğun giden iş temposu, mağaza mağaza gezip alışveriş yapacak imkan vermiyor neredeyse. Bu yüzden online shopping olayına sarmış durumdayım:) Birkaç sene öncesine kadar aaa canım makyaj malzemesi de online alınır mı derken akşam oturup saatlerce ürünleri inceleyip, keyifle alışveriş yapar hale geldim:)

Hani makyaj malzemeleri hep aynı anda biter ya, geçen hafta o durumdaydım. Bitenleri ve bitmemiş olup almaya dayanamadıklarımı EsteeLauder.com.tr‘den sipariş verdim. Ve sonuç:

esteelauder

Neler aldım?

1- Estée Lauder Signature Hydra Lustre Lipstick: Malum yaz geliyor, dudaklarda mercan esintilerinin tam zamanı diyerek mercan rengindeki bu rujdan yana kullandım seçimimi.

2- Bronze Goddess Powder Bronzer: Tüm planlarımı yaz için yaptığımı itiraf ediyorum evet:)) Bahar aylarında yaza giriş için bronzlaştırıcı pudra kullanmayı seviyorum.

3- Pure Color Blush: Pembesinin tonuna bayıldığım bu allığı kullanmak için sabırsızlanıyorum!

4- Perfectly Clean Multi – Action Toning Lotion/Refiner: 2 si 1 arada tonik + arındırıcı formül ile cildi canlandıran Perfectly Clean Multi – Action Toning Lotion/Refiner’ı tüm cilt tiplerinde kullanılabiliyor.

5- Idealist Pore Minimizing Skin Refinisher: Gözenek küçültücü bu serumun cildinize temas ettiği andan itibaren etkilerini gözle görebiliyorsunuz. Kullanmaya başladığım ilk anda cildim tamamen pürüssüz bir hal aldı ve gözeneklerin ne kadar küçüldüğünü görünce şaşırıyorsunuz! Bundan sonra

6- Double Wear Stay-in-Palce Powder Makeup SPF 10: Sepetime dayanamayıp bir pudra daha ekledim. Pişman mıyım? Asla! :)

7- Double Wear Stay-in-Place Flawless Wear Concealer: Altın kural: Concealersız makyaj ol-maz! Üstelik bu concealer ipek gibi, yumuşacık bir etki yaratıyor:)

8- Powder Foundation Brush 3: Bu pudra fırçası yumuşacık!

9- Double Wear Stay-in-Place Lip Pencil: Kırmızı ruj için uzun zamandır güzel bir dudak kalemi arıyordum. Sanırım buldumm.

Ve alışveriş sırası şimdi sizde!

Hemen Estée Lauder Türkiye sitesini ziyaret edin, 7 Mart 2014 Cuma günü saat 17:00’a kadar 150 TL tutarında seçeceğiniz ürünleri sepetinize ekleyin. Sepetinizin ekran görüntüsünü alarak #esteelaudershop etiketiyle @kokoshgirl ü mention ederek Instagram hesabınızda paylaşın ve seçtiğiniz ürünlere sahip olma şansını yakalayın!