20140319-233555.jpg

Karma ve yağlı ciltler için özel olarak geliştirilen Avon Solutions Balanced+Matte, cilt hücrelerinin doğal nem dengesini koruyarak, ciltteki parlama görüntüsünü 24* saat boyunca engellemeye yardımcı olan yepyeni bir seri. Kendisiyle bugün tanıştım ve içeriğini okur okumaz seriyi çok sevdim!:) Yağlı cilt yapısı bir çok kadının ortak problemi. Cildinize uygun nemlendirici bulamamak, parlayan T bölgesi…  Tüm bu problemlere Avon, Balanced+Matte serisi ile karşı koyuyor. İçerdiği üzüm kompleksi ile AVON Balanced+Matte serisi T bölgesini matlaştırıyor, gün boyu bakımlı görünmenizi sağlıyor.

Karma ve yağlı ciltlerin güne temiz ve arınmış bir ciltle başlaması için AVON Solutions Balanced Matte Köpük Temizleyici ve Mat Görünüm Veren Tonik,  T bölgesini matlaştıran AVON Solituons Balanced+Matte Mat Görünüm Veren Gündüz Kremi SPF15 ve parlamayı minimuma indiren Cilt Dengeleyici Jel Gece Kremi, içerdiği üzüm kompleksi ile cilt hücrelerinin yağ üretiminin minimuma inmesinde etkili oluyor.

complete_balance

Ciltte bulunan doğal nemlendiricilerin üretimini artırmaya yardımcı olan AVON Balanced+Matte ürünleri gündüz ve gece kullanımlarında cildin nem dengesini koruyarak yağlanmanın olumsuz etkilerini ortadan kaldıryor.