Geçtiğimiz hafta Çarşama günü Lee’nin İlkbahar/Yaz koleksiyonunu görmek için Tünel 1841 adlı mekandaydık. Bu sene 125. yılını kutlayan markanın yeni sezon ürünleri insana yaza olan özlemini bir kat daha arttırıyordu:)

Koleksiyonda yine her zaman olduğu gibi içinde çok rahat edeceğiniz ürünler yer alıyor. Rengarenk jeanler ve şortlar, birbirinden farklı t-shirtler ve Lee’nin her sezona damgasını vuran gömlekleri bahar alışverişinizi yapmadan görülmesi gerekenler arasında.

Leess14

Lee’nin bu zamana kadar en çok satan ikonik gömlekleri:

leess14_

Lansmandaki favorilerim ise beyaz rengin hakim olduğu bu ürünlerdi. Yaz sıcaklarında koyu renk jeanleri bir kenara bırakmanın zamanı gelmişti artık.

leeSS2014

Lee3

Lee’nin geçtiğimiz sezonlarda kadınlara en iyi kesimi sunan, vücut hatlarını ortaya çıkaran, bacak boyunu uzatan, kalçayı güzel gösteren, gün boyu esnek kalan ve şeklini koruyan jean tasarımları sunduğunu biliyorsunuz. Marka buna ek olarak bu sezon esneyen ve esnerken şeklini koruyan yüksek İtalyan kumaşları kullanmış. Yani jeanlerde görmeye alışkın olduğumuz diz izleri Lee ile ortadan kalkıyor.

lee1

Koleksiyonda yer alan Stretch Deluxe serisinde ise her koşulda ve her yerde kullanabileceğiniz ürünler var. İster işte, ister dinlenirken isterseniz de biraz dikkat çekmek istendiğinde… Bu seride her ruh hali için uygun bir şey bulunuyor.

Koleksiyonda maviler, griler ve beyazlar temiz bir erkek siluetini desteklerken, şehir yaşamına uyum sağlayan parçalar yaza hazırlıyor.

Lee

Lee5