Deborah Milano kadınların mükemmel görünmeleri için özel olarak formüle edilmiş kullanımı kolay ürünlerinden oluşan yeni Face Perfect Collection Serisi’ni çıkardı. En ince ayrıntılarda dahi kusursuz bir görüntü hedefleyen ve yüzde doğal bir görüntü sağlayan yeni Face Perfect Collection Serisi 4 üründen oluşuyor.

COLLECTION PRODUCT GROUPAGE

Color Correcting Face Primer:

COLOR CORRECTING FACE PRIMER-GREEN_33,50TL

Fondöten öncesinde uygulanan ‘Color Correcting Face Primer’ cildi pürüzsüzleştiriyor ve cilt tonunu eşitliyor. Gözeneklerin görünümünü minimize ediyor.

Face Perfect Primer:

Parlamayı önleyen bu makyaj bazı özellikle T bölgesi için formüle edilmiş olup fondöten altına ya da tek başına uygulandığında cildin pürüzsüz, eşit tonda kalmasına yardımcı oluyor. Jel yapısı cilt üzerinde görünmez bir film tabaka oluşturarak fondötenin ve makyajın yeni uygulanmış gibi görünmesini sağlıyor.

Jumbo Eye Perfect Primer

Lifting etkisine sahip renksiz ‘’Jumbo Eye Perfect Primer’’ göz makyaj bazı uzun süreli kalıcı bir formüle sahip olup içerisindeki anti-aging etkisi ile göz makyajını güzelleştiriyor. Aynı zamanda makyajı sabitleyerek günün sonuna dek taze görünümlü kalmasını sağlıyor.

24 Ore Duo Concealer 

24ORE DUO CONCEALER N01_ 29,90TL

Göz ve dudak kontürü için kızarıklıkları ve kusurları kapatan ‘24 Ore Duo Concealer’ eriyen yapısıyla zahmetsizce uygulanıyor ve cildi kaplayarak cildinizi kusursuz bir görüntüye kavuşturuyor.