Geçtiğimiz hafta Cumartesi günü sevgili blogger arkadaşım Serap Tan’ın yeni yaşını kutlamak için Elite World Hotel’e davetliydik. Romantic Vintage konseptinde hazırlanan doğum günü partisine Serap oldukça özen göstermişti. Kendisi de bir prenses gibiydi o gün:)

romanticparty

romanticvintageparty

Alin’le birlikte katıldığımız partide Ayşenur Yazıcı tatlı sohbetiyle, Hande Kazanova ise hepimizin ilgiyle dinlediği burç yorumlarıyla bizlere eşlik etti.

serap tan

Yeni yaşında her şey gönlünce olsun arkadaşım:) Bu güzel romantik parti için önce sana, sonra da muhteşem hediyeleriyle bizleri de doğum günü kızı gibi hissettiren Acnecinemide , Aquas , Alf , Alix Avien , Artistry , Aubrey Organics , Claire’s Türkiye , Cyrene , Durance , Elite Word Hotel İstanbul ,Evim.net , En Moda Benim , Enjoy , Fouf , Hadi Kutlayalım , Hecha , Jane Iredale , Janssen , Kancaev , King , Koi Tokyo , Koopcha , Mamamio , Miracle Chocolate , Mobil Perde , Moshos Garden , Mosmoda , Modapik , Mumyak , Nashi , Neva Color , Organique , Orkide Hareketi , Penelope , Revigen , Shiseido , Strivectin , Tarçın Pasta Evi , Watsons Türkiye , Yves Rocher , Zomato , Zoya ‘ya sonsuz teşekkürler:)

photo