Fransız dermokozmetik ve cilt bakım ürünleri markası LIERAC, 40’lı yaşlarda güzelliğinin zirvesinde olan ve bu güzelliği korumak isteyen kadınlar için MAGNIFICENCE serisini yarattı.

MAGNIFICENCE_FLEUR_GAMME_-_PAYSAGE

Malum, 40’lı yaşlar her kadın için birer dönüm noktası… Bu yaşlarda güzelliklerinin zirvesine çıkan kadınlar, aynı zamanda kendini yavaş yavaş hissettiren izlerle ve diğer cilt sorunlarıyla baş etmeye çalışıyorlar. Kırışıklıklar, esneklik kaybı, cilt tonu eşitsizliği bu sorunlardan sadece birkaçı… Fransız dermokozmetik ve cilt bakım ürünleri markası LIERAC, bu sorunlar karşısında güzelliğini korumak isteyen kadınlar için MAGNIFICENCE serisini geliştirdi.

MAGNIFICENCE, 40’lı yaşlarda her zamankinden daha fazla kendine güvenen, göz kamaştıran ve hayatın kontrolünü elinde tutan kadınların, zamanı da kontrol etmesine yardımcı oluyor. Cildin daha sıkı, pürüzsüz görünmesini sağlıyor ve kalıcı güzellik için zamanı durduruyor.

RED SERUM INTENSIVE REVITALISING (Kırışıklık görünümü, esneklik ve ışıltı kaybına karşı yeniden yapılandırıcı serum)

Yaşlanma karşıtı yeniden yapılandırıcı serum, içeriğindeki 2 kat fazla konsantrasyondaki D-Glyox kompleks, hyaluronik asit, A ve C vitaminleri sayesinde cildi yeniden canlandırıyor, dolgunlaştırıyor ve gençleştiriyor. AHA bakımından zengin japon gülü sayesinde cilt kalitesini artırıyor.

Tüketici Satış Fiyatı: 229 TL

KANITLANMIŞ ETKİLERİ

  • Uygulamadan sonra:

Yüzde 83: Işıltılı cilt.

Yüzde 76: Makyajsız güzel bir cilt.

  • Uygulamadan 7 gün sonra:

Yüzde 93: Daha sıkı bir cilt.

Yüzde 84: Canlı bir cilt.

  • Uygulamadan 4 hafta sonra:

Yüzde 40: Kırışıklıklarda azalma.

Yüzde 91: Daha güzel hissettiklerini söyleyen kadınların oranı

DAY&NIGHT VELVETY CREAM (Kuru ciltler için kırışıklık görünümü, esneklik ve ışıltı kaybına karşı etkili krem)

Besleyici bitkisel yağlarla zenginleştirilmiş içeriği sayesinde cildi anında nemlendirip güzelleştiriyor. İçeriğindeki yüksek konsantrasyondaki D-Glyox kompleks, hyaluronik asit ve A ve C vitaminleri sayesinde kırışıklık görünümünü ve elastikiyet kaybını azaltmaya yardımcı oluyor. Cildin genç bir görünüme kavuşmasını destekliyor.

Tüketici Satış Fiyatı: 209 TL

DAY&NIGHT MELT-IN CREAM-GEL (Karma ciltler için kırışıklık görünümü, esneklik ve ışıltı kaybına karşı etkili krem)

Jel yapıdaki yaşlanma karşıtı bakım kremi mat, pürüzsüz ve genç cilt görünümüne kavuşmaya yardımcı oluyor. İçeriğindeki yüksek konsantrasyondaki D-Glyox kompleks, hyaluronik asit ve A ve C vitaminleri sayesinde kırışıklık ve sıkılık kaybını azaltıyor. Matlaştırıcı pirinç pudrası ve nemlendirici ajanlarla zenginleştirilmiş içeriği cildi anında güzelleştiriyor.

Tüketici Satış Fiyatı:  209 TL

PRECISION EYE CARE (Kırışıklık görünümü, esneklik kaybı, göz altı şişlikleri ve koyu halkalara karşı etkili göz çevresi kremi)

Göz çevresindeki kırışıklık, esneklik kaybı, şişkinlik ve koyu halkalara karşı etkili krem, içeriğindeki yüksek konsantrasyondaki D-Glyox kompleks, hyaluronik asit, A ve C vitaminleri ve kırmızı asma ile dünyaya daha ‘aydınlık’ bakmanıza yardımcı oluyor.

Tüketici Satış Fiyatı:  159 TL.

KANITLANMIŞ ETKİLERİ

  • Uygulamadan sonra:

Yüzde 98: Pürüzsüz cilt

Yüzde 91: Gözlerde gün boyunca daha genç, dinlenmiş ve genç görünüm.

  • Uygulamadan 7 gün sonra:

Yüzde 89: Gözaltı şişkinliklerinde azalma ve göz çevresinde eşit cilt tonu görünümü Yüzde 87: Koyu halkaların görünümünde azalma.

  • Uygulamadan 4 hafta sonra:

Yüzde 29: Kırışıklık görünümünde azalma

Yüzde 96: Göz çevresinde güzel görünüm