1- Grafik desenler: Daha henüz baharı bile yaşamamışken biraz yaz hayali kurmanın kime ne zararı olabilir ki? Sizin de benim gibi sabırsızlıkla beklediğinizi düşündüğüm yaz ayları rengarenk grafik desenlerle birlikte gelecek. Şimdiden gardrobunuz için bir kaç parça bir şeyler bakmaya başlayın derim ben:)

mara-hoffman-spring-2014

2- Orange lipstick is the new black! Bahar ve yaz aylarında pembe ve tonlarından vazgeçin. Şimdi mandalina rengi dudakların zamanı!:)

orange-lipstick-4

3- Pastel tonlar: Denemeden burun kıvırmayın hemen. Pastel tonlar, moda haftalarının başrol oyuncularından.

The-Top-5-Trends-Hitting-The-Spring-Summer-2014-Catwalks-At-London-Fashion-Week-1_zps6d4531c51

4- Geri dönüşümlü çantalar: Çevreye olan duyarlılığı biraz artırmanın zamanı gelmedi mi? Plastik alışveriş poşetlerini kullanmayı bir kenara bırakın ve geri dönüşümlü bu bez çantaları kullanın. Hem çok şık hem de çok trend.

celebrities-using-reusable-bags-reese-witherspoon-jessica-biel-jennifer-aniston-sienna-miller

5- Crop tops: Geçtiğimiz yaz aylarının sonlarına doğru kendini gösteren crop top akımı bahar mevsimiyle birlikte kendini iyice ortaya koyuyor.

crop1

6- Beyaz Eyeliner: Özellikle gözleriniz normalden biraz küçükse tam size göre bir trend! Hem gözleriniz olduğundan daha iri, hem de çok daha aydınlık bakışlara sahip olabilirsiniz. İster eyeliner olarak, isterseniz göz kalemi olarak kullanın, elde ettiğiniz görüntünün çok hoşunuza gideceğine eminim.

white-liner

sjohansson24_gl_09oct09_PA