TOMMY HILFIGER 2014 İlkbahar Global Reklam Kampanyası ‘west coãstiüs’ için ‘The Hilfigers’ güneşli bir bahar tatili için bu kez Malibu plajlarına taşınıyor.

MSW_GL_01_SS14[1]Craig McDean tarafından fotoğraflanan kampanyanın stil direktörlüğünü Karl Templer, sanat yönetmenliğini ise Laird + Partners’dan Trey Laird üstlendi.

Global reklam kampanyası hakkında görüşlerini dile getiren Tommy Hilfiger, ‘Bu sezon The Hilfigers üyelerini ilk ilham kaynaklarımdan biri olan batı sahillerine taşıdık. 2014 İlkbahar Koleksiyonumuzda favorimiz olan preppy klasiklere baktık ve modern bir ‘Batı Kıyısı’ yaklaşımıyla yeniden yorumladık. Bu kampanya bana kariyerimin ilk yıllarında Hilfigers’ın yaşam tarzına benzer bir şekilde Kaliforniya’da geçirdiğim keyifli yaz günlerini hatırlatıyor. Hilfiger ailemizi her sezon farklı ve ikonik destinasyonlara taşımayı çok seviyorum’ diyor.

WSW_GL_01_SS14[1]

2014 İlkbahar sezonu ile birlikte dünya çapında özel bir multimedya programı ile desteklenecek kampanya online ve offline medya kanallarında interaktif içeriklerle sunuluyor olacak