Givenchy İlkbahar/Yaz 2014 makyaj Over Rose Koleksiyonupembenin farklı tonları ile masumiyet ve baştan çıkarıcı sofistike havayı yansıtıyor.

2014 SS COLLECTION_LE PRISMISSIME EUPHORIC PINK 174 TL

Bebek haberleri, küçük sevimli elbiseler, çocukluğunuzun şekerleri gibi bir kadının hayatında bulunan tüm noktaları yansıtan bu benzersiz renk duygularından esinlenilen koleksiyon, Givenchy kadınının en özel mücevherleri olarak tanımlanıyor.

2014 SS COLLECTION_P082386_PRISME QUATUOR 86 ROSE 142 TL

Prismissime Euphoric Pink

Prismissime dudak&yanak paleti özel formülasyonu sayesinde hem dudaklara hem de yanaklara uygulanabilmesinin yanı sıra uzun süreli kalıcılık, mükemmel konfor ve göz alıcı ışıltıya sahip sağlıklı bir cilt görünümü elde edilmesini sağlıyor.

Renkli, şık ve elegan kutusunun içindeki bölmede ikisi dudak, biri yanak için olmak üzere bulunan 3 aplikatörün yanı sıra hızlı bir çözüm olarak elle de uygulanabiliyor. Tutkulu, aşık, genç, romantik, samimi, çocuksu, baştan çıkarıcı, duygusal ve hayalperest… Her biri farklı bir temayı yansıtan bu çok özel 9 ton pembenin neşeli, renkli ve elegan dünyasının kapılarını sizler için açıyor.

Fiyatı: 174 TL

2014 SS COLLECTION_ND SKETCHES_A4 PRINTING USE IMAGES_G006814

Prisme Yeux Quator

Tazelik hissinin ışıkla buluştuğu bu özel tasarım sedefli, vintage, baştan çıkarıcı ve ışıltılı olmak üzere pembenin neşe ve eğlence dolu çok özel dört tonundan oluşuyor.

Fiyatı: 142 TL