Yılbaşı için geri sayım başladı. Aklınızın bir köşesinde sürekli yeni yıl şarkıları da çalmaya başladıysa tamam demektir:) Her şey çok güzel, yeni yıl için heyecanlısınız, tıpkı geçen yıl olduğu gibi kabarık bir dilek listeniz var derken yılbaşı hediyeleri aklınıza geliveriyor. Evet birinden hediye almak dünyanın en güzel şeylerinden biri fakat sıra vermeye geldiğinde? İtiraf edelim, konu hediye seçmek olduğunda hepimiz ister istemez biraz geriliyoruz. “Acaba beğenir mi? Gerçekten neye ihtiyacı var? Bu onu mutlu eder mi?”… Elinizi hediye etmek için bir ürüne attığınız anda aklınıza direkt bu sorular geliyorsa küçük bir yardıma ihtiyacınız var demektir. Kokosh Girl’ün hediye önerilerine bakmaya ne dersiniz?

Kadınlar için hediye seçmek, seçeneklerin bol olmasından dolayı her zaman biraz daha kolay görünebilir. Ama bu duruma aldanmayın. Alacağınız hediye hakkında iyi düşünüp karar verin. Tercihinizi klasiklerden yana kullanacaksınız, parfümden vazgeçmeyin. Ona en çok yakışacağını düşündüğünüz mükemmel bir kokuyla harika bir hediye vermiş olacaksınız. Örneğin Tom Ford Black Orchid kışın kullanılabilecek en iyi kokulardan biri. Peki parfümü nasıl seçeceğim derseniz Alve‘nin Doğru Parfüm Seçimi rehberine mutlaka bir göz atın.

tom ford

Ya da bütçeniz doğrultusunda hoş bir kol saati olabilir. Benim önerim Sara Designs marka, Swarovski ve deri kaplama bu saat. Hem farklı hem de çok şık!

saatYa da Momentus, DKNY, Diesel ve Guess markalarından sizler için seçtiğim diğer alternatiflere de bakabilirsiniz.

İlgi alanına teknoloji giriyorsa cep telefonu için güzel bir kılıf hatta yeni bir telefon bile alabilirsiniz. Hediye paketinden çıkacak bir iPhone 5S’e kimsenin hayır diyeceğini sanmıyorum:))

iphone-5s-gold-232

Güzellik ürünleri! Kadınların en zayıf noktası güzellik ve bakım ürünleri de listenizde bulunmalı. Seçeceneğiniz o kadar çok ki… Benim önerilerimden biri Clinique F12 3 Step Iıı.

clinique

 

Bir diğeri ise Lancome Renergie Morpholit krem seti:

3605533000120

Erkeklere bir bakalım şimdi. Aklınıza gelen ilk şey kol saati oluyor değil mi? Haklısınız:) Yine bütçeniz dahilinde satın alabileceğiniz bir kol saati ile her saniye hatırlanabilirsiniz:) Diesel DZ7264 bunun için en iyi örneklerden biri!

diesel

Daha uygun bir ürün arayanlar için de Casio‘nun bu modelini önerebilirim:

casio

İkinci seçenek teknoloji! İçindeki çocuk hala büyümemiş bir oyun tutkunuysa oyun konsollarına ya da en son çıkan oyunlara bakabilirsiniz.

Sony-Playstation-3-320-GB-Slim-O_59023_2

Fotoğraf makinesi, ses sistemi aklınıza gelebilecek bir çok ürünle erkeklerin hoşlanacağı bir hediye alternatifi yaratabilirsiniz kendinize. Malum, erkeklerin kalbine giden yol her zaman mideden geçmiyor:) Ya da tıpkı kadınlarda olduğu gibi bir parfüm hediyesi! Hugo Boss, muhteşem kokusuyla emin olun onu da büyüleyecek.

boss-bottled-edt-200ml

Yılbaşını heyecanla bekleyen çocukları da unutmayalım. Hediye edeceğiniz bir Lego setiyle harikalar yaratırken, hem çok eğlenecek hem de hayal gücünü sonuna kadar kullanacaktır.

lego

 Ya da oyun parkları… Kurduğunuz çadırın ya da parkın çine girip birlikte oynamak isteyeceğinizden eminim:)

makethumb

Kız çocukları için yeni alınmış bir Barbie‘den daha mutluluk verici ne olabilirki?

Barbie-W4469-Sihirli-cicek-Acan-_188217_1

Uzaktan kumandalı oyuncaklar da aklınızın bir köşesinde bulunsun:)

276860-orig