“Alışverişi seviyorum ve tarzıma güveniyorum” diyorsan bu yazıyı mutlaka okumalısın! Gün boyunca birden fazla siteden ürün beğenip, almak istediğin ve sonra unutup gittiğin olmuyor mu? Tarzimon.com‘da ister sitede satışta olan bir ürünü istersen de başka siteden beğendiğin bir ürünü butiğine ekleyip kendi listeni oluşturabilirsin. Üstelik ürün eklediğin butiğin ile puan ve para kazanabiliyorsun.

Nasıl mı? Beğendiğin ürünleri butiğine ekledikten sonra sosyal medya hesaplarından arkadaşlarınla paylaşıp, paylaştığın linke her tıklandığında puan kazanıyorsun, profillerindeki ürünler satıldığında ise daha  çok:)

Zevkine güvendiğin arkadaşının Tarzimon profilini takip edip, binlerce ürün içinde, onun önerdiği ürünlerle karşılaşırken, arkadaşınla birlikte alışveriş yapmanın tadını çıkartabilirsin.

İşte benim Tarzimon.com profilimdeki ürünlerden bazıları:

Butiğime göz atmak istersen: www.tarzimon.com/profile/kokoshgirl

“Türkiye’nin en yaratıcı tasarımcılarını ve ürünlerini bir araya getiren Tarzimon, kadın giyim, ayakkabı, aksesuar, çanta ve takısından erkek ayakkabı ve aksesuarlarına, telefon ve Ipad kılıfı gibi teknoloji aksesuarlarından ev ve ofis yaşantınızı renklendirecek mobilya, aydınlatma ve aksesuarlara kadar birçok eşsiz tasarım ve tasarımcıya ev sahipliği yapıyor.”

www.tarzimon.com

facebook.com/tarzimon

twitter.com/tarzimoncom