1464669_627965437245366_1829446442_n

Darphin uzmanları kronobiyolojiden ilham alarak cildin gece gündüz işleyişindeki fark üzerinde çalışan IDEAL RESOURCE Light Re-Birth Overnight Cream’i tasarladı. Kokosh Girl sizin için deneyimledi:)

Gece cilt bakımımın iki temel ürünü bu aralar Darphin’den. Önce VITALSKIN serumu sürüp, cildim emdikten sonra IDEAL RESOURCE kullanıyorum. Daha sürer sürmez cildinizdeki o yumuşaklığı hissedebiliyorsunuz. Normalde gece çok yoğun krem kullanmayı her ne kadar sevmesemde kış gelince cilt oldukça kuru kaldığından mutlaka ihtiyacım oluyor. IDEAL RESOURCE cilt tarafından çok kolay emildiği için rahatlıkla kullanıyorum. Eğer anti-aging bir gece kremi arıyorum, güçlü bir bakım istiyorum diyorsanız bir deneyin derim. Sabah kalktığınızda cildinizin neme doyduğunu ve pamuk gibi olduğunu görünce benim gibi çok seveceksiniz:)

994653_623777474330829_906828499_n

Cilt sabah koruyucu kalkan görevi görürken geceleri onarım sürecine girer. Gece cildin onarım hızı gündüze oranla 3 kat daha hızlıdır. IDEAL RESOURCE Light Re-Birth Overnight Cream, Acı Portakal Ağacı çiçeklerinin hidro damıtılmasıyla elde edilen yatıştırıcı Neroli esansiyal yağı ile hücre yenilenmesinin maksimum olduğu gece boyunca onarım sürecini hızlandırıyor.

Cilde parlaklık veren Asetilglukozamin ve Salisilik Asit gece boyunca gerçekleşen epidermal yenilenmeyi destekleyerek mini bir peeling etkisi yaratıyor. LINE POLISH COMPLEX içeriğindeki Madımak, Beyaz hibisküs ve Centella Asiatica ile cildin doğal onarım sürecini destekliyor ve cilt dokusunu iyileştirirerek gençlik ışıltısı kazandırıyor.

%80 doğal içeriğiyle cildin gece yaşadığı yenilenme sürecini harekete geçirerek kaybettiği aydınlık görünümü geri kazandırırken güçlü anti-aging çözümler sunuyor. 100% doğal beyaz Çiçek ve Neroli esansiyal yağları ise zarif kokularıyla eşsiz bir duyumsal deneyim yaratıyor.

Gece bakımımın eşsiz parçası olarak Ideal Resource Light Re-birth Overnight kremi Darphin Aromatik Bakım ile birlikte de kullanılabilirsiniz.