Matrix, “Hayalindeki Sen Ol” projesi ile dar gelirli kadınların hayatlarına dokunuyor.  Kadınlar, hayallerine bir adım daha yaklaşıyor…
Moda tasarımcısı Sedef Çalarkan’ın özel olarak tasarladığı “Hayalindeki Sen Ol” T-shirtleri, İçinden Moda Çıkan Alışveriş Sitesi 1V1Y.COM’da satışa sunularak, elde edilecek gelir, Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı’na bağışlanıyor. 

Matrix Hayalindeki Sen Ol Porjesi (2)

L’oreal bünyesinde 57 ülkede, 300 bin kuaför salonunda kadınlarla buluşan profesyonel saç bakımı ve boya konusundaki 1 numaralı markası MATRIX, “Hayalindeki Sen Ol!” projesi ile kişiliklerini ve ideallerini hem hayatına hem dış görünüşlerine yansıtmayı hedefleyen kadınlara destek oluyor…

Hayalindeki Sen Ol projesinde, tasarımcı Sedef Çalarken tarafından tasarlanan ve İçinden Moda çıkan Alışveriş Sitesi 1V1Y.COM işbirliğiyle satışa sunulan tasarım t-shirt’lerin satışından elde edilen gelir, Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı‘nın (KEDV) dar gelirli kadınlar için sağladığı ekonomik güçlendirme ve girişim destek fonuna aktarılıyor.

1986 yılında dar gelirli kadınları güçlendirmek adına kurulan Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı ile hayallerine ulaşmak için çalışan kadınlara destek vermeye hazır mısınız?  Hem sevdiklerinize hem kendinize alacağınız her t-shirt ve bu anlamlı katkı sayesinde, bir kadın daha ekonomik bağımsızlığını kazanmak için geleceğe umutla bakacak.