22 Kasım Cuma günü Garnier’in yeni marka yüzü Sinem Kobal ile Garnier 3’ü 1 Arada ürünü hakkında keyifli bir sohbet için Ortaköy’deki Radisson Blu Hotel’e davetliydik. Bildiğiniz gibi Sinem Kobal Garnier’in yeni marka yüzü. Doğallığı, duru güzelliği ve eğlenceli tavırları ile tüketiciler tarafından Garnier’i en iyi yansıtan ünlü olarak seçilen Sinem Kobal’ın etkinlik boyunca pozitif enerjisine ve güzelliğine hayran kaldım. Gerçekten markanın adını ve duruşunu güzel bir şekilde şekilde temsil ediyor.

image_1Garnier’in hem modern, samimi ve ulaşılabilir marka duruşu, hem de tüketiciye verdiği güven ve kalite açısından bir arada olmaktan gurur duyduğu bir marka olduğunu söyleyen Sinem Kobal, yoğun ve hızlı iş hayatına rağmen cildindeki sağlıklı ve pürüzsüz görünümü Garnier 3’ü 1 Arada’ya borçluymuş. Gerçekten de cildi ve özellikle makyajı tek kelime ile muhteşemdi.

Processed with VSCOcam with m5 preset

image

Zamansızlıktan yakınanlar için hayat kurtarıcı bir ürün olan Garnier 3’ü 1 Arada’yı yüzünüzde ister maske, ister temizleyici, isterseniz de peeling olarak kullanabiliyorsunuz. Maske olarak kullandığınızda, suyla yüzünüzü arındırırken kendiliğinden oluşan peeling etkisini hissedecek, aynı zamanda tertemiz bir cilde kavuşarak bir taşla 3 kuş avlayacaksınız:) Cildin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilme özelliği ile Garnier 3’ü 1 Arada’yı yağlı ve yağlıya dönük ciltlerde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

garnier