Özel ve gösterişli bir şişe,

Zarif ve sofistike bir koku,

Baştan çıkarma sanatının ince ayrıntısı…

Gece hala canlı, verilmemiş sözlerle dolu. Odanın yarı aydınlık kadife ışığında, altın parlaklığındaki kaplan desenli kıyafetini çıkararak kıvrımlı siluetini ortaya çıkarıyor. Gizemli kokusu, bu anın olağanüstü duygusallığı ile aniden havaya yayılıyor. Büyüleyici, kadınsı ve sınırsız…

RC

Nero Assoluto, Roberto Cavalli’ nin en yeni kokusu. Kesinlikle paha biçilemez bir tasarım: Sınırsız kalite, sınırsız duygusallık, sınırsız cazibe… Cesaret ve zerafetin birleşimi. Roberto Cavalli değerlerinin, onun eşsiz ruh ve ihtişamının mükemmel bir yansıması. Dikkat çekmekten korkmayan, seksi ve baştan çıkarıcı kadının kokusu.

Koku

Canlı bir Tatlı Orkide notası

Yoğun Siyah Vanilya nüansı

Yüce ormanların Gizemli yansıması

Nero Assoluto, Roberto Cavalli Signature parfümünün sofistike bir yorumu olarak usta parfüm tasarımcısı Louise Turner tarafından tasarlandı.

Nero Assoluto odunsu floral koku ailesine ait. Zerafeti, değerli ve çok tercih edilen kaliteli temel içeriklerin kullanılmasından kaynaklanıyor. Büyüleyici orkide akoruyla açılıyor, kışkırtıcı tepe notası hisleri canladırırken dikkatleri çekmeyi başarıyor. Kırılgan ama etkili çiçek, eşsiz bir tensellik katarken kalp notadaki siyah vanilya ile gücü tamamen arttırılıyor ve yayılması sağlanıyor. Her ikisi de tatlı ama baharatlı; Nero Assoluto’nun dualitesini; sofistikelik ve temel tenselliğinin zarif birleşimini, mükemmel bir şekilde ortaya koyuyor. Güçlü dip notada abanoz ağacı bu özel kokuya zenginlik ve ihtişam katıyor.

Roberto Cavalli Nero Assoluto EDP 30ml, 50ml, 75ml

Şişe 

Eşsiz ve paha biçilemez bir sanat eseri

Siyah ve altın renklerden oluşan bir şaheser

Roberto Cavalli markasının en değerli hazinesi

Bu eşsiz parfümün şıklığı ve zerafeti, harikulade şişesi içerisinde birleşir. Şişenin dizaynı, bir kadın figürünün ahenkli kıvrımlarından ilham alan Roberto Cavalli Signature parfümünün şişesini anımsatır. Altın renkli Roberto Cavalli mührü ile taçlandırılmış simsiyah şişe, diğerlerine meydan okurcasına kendisini farkettirir. İkonik kaplan desenli bilezik, bu parlak ve gösterişli görünümün altındaki vahşi duyguların çağrısıdır.

Altın renkli perçinler ve ikonik kaplan desenli çizgi ile dizayn edilmiş, kabartmalı Roberto Cavalli logosunun yer aldığı siyah dış ambalaj bu çarpıcı şişeyi ustalıkla tamamlar.

Reklam Yüzü

İtalyan mimarisinin inceliğini yansıtan narin siluet

Duygusallığın ışıltısıyla ortaya çıkan  zarif bir ilham perisi

Yabani zarafetiyle, ışık ve gölgenin mükemmel uyumu

Elisa Sednaoui Nero Assoluto parfümünün reklam yüzü. Fransız, İtalyan ve Mısır kökenli model, Roberto Cavalli kadınının tüm özelliklerini mükemmel bir şekilde yansıtıyor. Doğal bir ışıltı, zarafet ve duruşa sahip olan Elisa, büyüleyici görünüşüyle herkesin hayranlığını topluyor.

RC Nero Assoluto Edt 30 Ml: 140,50TL

RC Nero Assoluto Edt 50 Ml: 203,00TL

RC Nero Assoluto Edt 75 Ml: 278,00TL

Nero Assoluto