Her Oriflame ürünü kullandığımda markaya olan bağlılığımın daha çok arttığını söyleyebilirim. Daha önce evde spa serisinden çok memnun kalıp, bitmeden 2. seti sipariş etmiştim. Bu sefer cilt bakımı ürünlerini denedim ve kataloğa baktıkça insanın hakikaten diğer ürünleri de deneyesi geliyor. Artık ince çizgiler için erken bakımın şart olduğunu hepimiz biliyoruz. Yeni Optimals Skin Youth serisi, kusursuz bir cilt görünümü sağlamak için geliştirilmiş. Ciltteki ince çizgiler kaybolurken daha ışıltılı bir cilde sahip olmak olabiliyorsunuz.

Optimals Skin Youth  Serisi

13.turkey.11.hr.tr.012

Bu ürünü diğer ürünlerden ayıran en önemli özellik bilim adamlarımızın dünyada bir ilki gerçekleştirerek İsveç Yaban Mersini Lingonberry’nin %50 yapraklarından %50 meyvelerinden elde edilen özleri birleştirerek oluşturdukları patentli antioksidan Lingon 50:50™ teknolojisini içermesidir. İsveç Yaban mersini lingonberry -40 derece gibi sert ve düşük sıcaklıklara dayanabilir, bu yüzden cildinizi nasıl koruduğunu siz hayal edin! Cildiniz üzerinde daha fazla koruyucu antioksidan etki sağladığını bilim adamlarımız keşfetmiştir.

Optimals Skin Youth ürünlerimizin hepsi pürüzsüzleştirici mikrokürecikler ve cilt yaşlanmasını önleyici patentli antioksidan Lingon 50:50™ teknolojisi içerir. 30 Yaş ve üzeri tüm cilt tipleri için uygun olan bu serimiz 3 üründen oluşmaktadır.

Optimals Skin Youth Gündüz Kremi SPF 10

Cildi pürüzsüzleştirmeye, ince çizgi ve genişlemiş gözeneklerin görünmesini önlemeye yardımcı olur. 50 ml

Optimals Skin Youth Gece Kremi

Kremsi dokusu ile cildi gece boyunca onarır ve pürüzsüzleştirir. Dinlenmiş bir cilt ile uyanmanıza, ilk çizgilerin, gözenek ve pürüzlerin belirgin şekilde azalmasına yardımcı olur. 50 ml

Optimals Skin Youth Göz Kremi

Çok yönlü göz kremi cildi nemlendirir, göz çevresine aydınlık bir görünüm kazandırmaya, koyu halkaların ve ince çizgilerin görünümünü azaltmaya yardımcı olur. 15 ml

Kasım ayı kataloğundan tavsiye edeceğim bir diğer seni ise hassas bölgelerin ihtiyacı olan gelişmiş bakımı sunan Feminelle Special Care+ . Sizi gün boyu güvende hissettirecek, rahatsızlık hissini ortadan kaldırmak ve tazelemek amacıyla geliştirilen Feminelle Special Care+ serisi ile temizlik ihtiyacınız kusursuz bir şekilde karşılanıyor.

Feminelle-Special-Care-Serisi

Dış Genital Bölgeler için Jel

Deo Kompleks içeriği ile yüksek tazelik hissi veren temizleyici jel, bakterilerin neden olduğu istenmeyen kokuların gelişimini önlemeye yardımcı olur. Cildin, canlı ve nemlenmiş hissetmesini sağlar.

Uzman Tavsiyesi: ‘Hassas bölgedeki koku çoğu kadının bildiği ve yaşadığı bir durumdur. Kötü koku ter ve hormonal dalgalanmalar sebebiyle ortaya çıkabilir. Deo kompleks içeren jel, kötü kokunun oluşumunu 3 gün içinde önler ve ultra taze bir his verir.’

Dış Genital Bölgeler için Köpük

İçerdiği Relief Kompleks ile hassas cilt için özel olarak tasarlanmış, hafif yapılı, temizleyici köpük. Yoğun nem vermesi ve rahatsızlık hissini hafifleten etkisiyle jinekolojik olarak kuruluk ve hassasiyete sahip kadınlar için önerilir. Nazik yapısı günlük kullanım için uygundur.

Uzman Tavsiyesi: ‘Hormonlar, regl, dar giyinmek veya hassasiyet, kuruluğa ve tahrişe sebep olabilir. Hassas cilt için özel geliştirilen Relief Kompleks içeren bu hafif köpük, hassas bölgeyi hızlıca nemlendirir ve rahat bir his verir.’