matrix6

Amerika’nın 1 numaralı saç bakım ve boya markası Matrix, “Hayalindeki Sen Ol” sloganı ile kadınların hayallerini gerçeğe dönüştürmeye devam ediyor.

L’Oréal Grubu bünyesinde 57 ülkede 300 bini aşkın kuaför salonunda kadınları hayalleri ile buluşturan profesyonel saç bakım ve boya markası Matrix; 3 yıldır üstlendiği “Stil Danışmanlığı” projesine başka bir boyut ekliyor. Türkiye çapında belirlenen kuaförler yoğun bir eğitim programının ardından birer stil danışmanına dönüşüyor. Kuaför deneyimini daha profesyonel ve keyifli bir hale getirmek bizim görevimiz diyen marka bu sene Anadolu kuaförlerini kendine has stili ve güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken Ivana Sert ile birlikte gezecek.

Projenin hedefinin kuaförleri geliştirmek olduğunu söyleyen marka yöneticileri onlara sağladıkları özel eğitimler sonrasında daha “profesyonel” bir kimlik kazandırmayı hedeflediklerini, kadınların memnuniyeti açısından kuaförlere birer stil danışmanı kimliği yüklemeyi hedeflediklerini belirtiyorlar. Bu kapsamda projeye katılan kuaförler aylar öncesinden renk uyumu, stil önerileri, makyaj ve trend eğitimleri almaya başlıyorlar.

İstanbul, Yozgat, Düzce, Nevşehir, Konya ve Mersin olmak üzere 6 farklı şehir ve kuaför salonunda değişiklik isteyen kadınları uzman kuaförler ve Ivana Sert ile buluşturacak olan Matrix, kişiye özel danışmanlık ile kadınlara saç, makyaj ve stil ile ilgili önerilerde bulunacak.

Ziyaret edilecek salonlar;

  • 9 Kasım, Cumartesi İstanbul Ross Güzellik
  • 16 Kasım, Cumartesi Konya-Ereğli M&M Kuaför
  • 22 Kasım, Cuma Nevşehir Işıltı Güzellik Salonu
  • 23 Kasım, Cumartesi Mersin Süleyman Türker
  • 30 Kasım, Cumartesi Yozgat Simge Kuaför
  • 7 Aralık, Cumartesi Düzce Nazar Kuaför