Make Up Forever, İstiklal Caddesi’ndeki 6 katlı mağazasının resmi açılışını 30 Ekim’de Anjelique’de düzenlediği muhteşem bir geceyle kutladı. Make Up Forever’ın yaratıcısı ve sanat direktörü Dany Sanz’in tutkusunun dayandığı köklerden ilham alınarak organize edilen bu özel etkinlikte, markanın profesyonel duruşu çarpıcı bir “body painting” şovu ile taçlandırıldı.

photo

Moda trendlerinin sanat ve güzellikle harmanlanarak 15 güzel mankenin bedeninde hayat bulduğu bu olağanüstü gösteride, salonu ve podyumu kuşatan nefes kesen atmosfer tüm katılımcıları adeta hipnoz etti.

Markanın İstiklal’deki yeni mağazası herkesin ve profesyonel make up artistlerin tüm ihtiyaçlarına aynı anda cevap verebilecek şekilde dizayn edilmiş. Daha önce benzerine rastlanmamış bu çok katlı mağaza her katıyla konuklarına tamamen farklı bir kozmetik alışverişi deneyimi dunuyor.

Görkemli mağaza her ürün gurubunda en geniş renk yelpazesini sunuyor olmasının yanı sıra, sağladığı profesyonel makyaj eğitimleri ve daha bir çok farklı hizmetle makyaj dünyasına dair aklınıza gelebilecek her şeyi içeriyor. 1. katında yer alan make up school ile profesyonel eğitmenler tarafından verilecek olan birebir makyaj kurslarıyla müşteriler, kendi makyajlarını en profesyonel şekilde nasıl uygulayabileceklerini öğrenebilme şansı da bulacaklar.

Giriş katı: PUBLIC  BOUTIQUE

Güzelliğin ve profesyonel ürünlerin en kapsamlı sunumuna adım atın. 

2. Kat:  MAKE UP SCHOOL           

Profesyonel eğitmenlerin sunduğu birebir dersler ile kendi makyajınızı en profesyonel şekilde nasıl uygulayacağınızı öğrenin.

3. Kat:  PRO LOFT

Pro Makeup artistlerin ve sanatçıların profosyonel hizmet aldığı bu özel bölüm için ‘backstage kartı’na sahip olun.

4. Kat: TRAINING CENTER

En yeni makyaj tekniklerini özel eğitim programları ile öğrenin. 

5. Kat: PHOTOGRAPHY STUDIO

Bu tam teşekküllü makyaj stüdyosunda profesyonel bir çekim yapın.

 

Adres:

MAKE UP FOR EVER

İSTİKLAL CADDESİ

NO: 97, BEYOĞLU / ÌSTANBUL

TEL 0212 244 9166

taksim.mufe@vepapro.com

Çalışma Saatleri: 10:00 – 22:00