Koton, güzelliğin ‘içeriden’ başladığını bilenler için yepyeni bir iç çamaşırı koleksiyonu hazırladı. Seksi, göz alıcı, havalı, eğlenceli ve rahat modellerden oluşan bol seçenekli koleksiyon her mood ve giysiye uygun bir model seçme olanağı sunuyor.

Koton Lingerie 2013-14 Sonbahar Kis (11)

Destekli-desteksiz modeller, balkonet, bralet, spor sütyenler ve rengârenk külotlardan oluşan 230 parçalık koleksiyon, yaşamın her anında kadın vücudunu rahat ettirmek ve her giysiye uyum sağlayabilmek üzere incelikle tasarlanmış.

Koton Lingerie Koleksiyonunda krema, pudra, ten rengi, gül yaprağı, şeker pembe renk seçenekleriyle yer alan anahtar parçalar naif ve sıcacık hissettiriyor. Gardıropların temel parçası olmak için tasarlanan, her giysiyle uyumlu jüponlar ve korseler, elbiselere fit bir görünüm kazandırıyor.

Ruj kırmızısı, vişne, elektrik mavi, simli ışıltılar, leopar ve siyah gibi renk seçenekleriyle tasarlanan, ipeksi saten ve dantelin zarafetiyle birleşen Koton Lingerie modelleri ise seksi, havalı ve seçkin hissettiriyor. Zarif ve feminen detaylarıyla lüks duygusuna vurgu yapıyor.

Konforlu pamuklu dokusuyla hazırlanan Neon tonlar, pötikare, puantiye, kalp ve çiçek desenli Koton Lingerie modelleri enerjik ve genç bir hava sunuyor. Her zevke hitap eden renkli ve dinamik tasarımlarıyla bu koleksiyon kış soğuklarına karşı cıvıl cıvıl bir iç dünya vaat ediyor.

Koton Lingerie’ nin yüzlerce seçeneği, 9,99TL’den başlayan külot ve 19,99TL’den başlayan sütyen fiyatları ile mağazalardaki yerini çoktan aldı bile. Üstelik tüm külotlar 4 al 3 öde kampanyasında!