Güzellik tutkusu o kadar eski bir kavramki tam olarak ne zaman başladığını söyleyebilmek neredeyse imkansız. Çocuklukta annelerimizin topuklu ayakkabılarını giyip, güzellik ürünlerini kurcalayarak başladığımız bu yolculukta yıllar geçtikçe her gün yeni bir ürünle karşılaşıyoruz. “Tamam budur!” diyebileceğimiz bir ürün bulabilmekse giderek zorlaşıyor.

Konu cilt bakım kremlerine geldiğinde ise durum daha da hassaslaşıyor. Büyük bir hevesle satın aldığınız bir kremin işe yaramadığını görmekten daha moral bozucu ne olabilir ki? Sahi ne işe yarıyor bu kremler? Sevgili blogger arkadaşım Serap‘ın Clinimed’de düzenlediği etkinlikte Dr. Elif Güner’in eşliğinde tam da bu konuyu konuştuk. Piyasadaki kremlerin bazı cilt problemlerinde yetersiz kaldığını belirten Dr. Elif Güner, bu nedenle daha etkin bir ürün nasıl geliştirilebilir arayışına girmiş ve Türkiye’ye Derma Plus’ı getirmiş. Derma Plus, profesyonel cilt bakımını evinize taşıma iddiası bulunan bir marka ve oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip. A vitaminli ürünlerinin dışında tüm ürünleri hamilelikte dahi kullanılabiliyor.

Göz altı morluklarına etkin bir şekilde çözüm sunabilecek ürünlerinden söz eden Dr. Elif Güner, ayrıca Youth Serum isimli bir üründen daha bahsetti. Youth Serum cildinizde yara varmış gibi uyararak tedavi eden bir ürün.

Etkinlik yalnızca bu kadar değildi tabii ki:) Ünlü Astrolog Hande Kazanova’nın burç yorumları sayesinde 2014’ün güzel bir yıl olacağını öğrendik.Umarım öyle de olur:)

hande kazanova

Nişantaşı’nda bulunan Clinimed’de hangi hizmetler veriliyor derseniz:

Liquid face lift, Botox, Dolgu, Mezolift, Mezoterapi, Saç Mezoterapisi, Saç PRP, PRP, Soğuk Radyofrekans, Soğuk Lipoliz, Kimyasal Peeling, Q Switch lazer (dövme silme, leke tedavileri, tüy sarartma) CO2 lazer (derin kırışıklıklar ve cilt gençleştirme), Lenf dranaj, Ultrasound, Ulthera, Cilt bakımı, Oksijen bakımı, Omnilüx tedavisi, Dermabrazyon, İnfra + Rf stimülasyon, Podiatri.
Clinimed 2