Caudalie’nin en çok tercih edilen ürünü ‘Beauty Elixir’ ünlü tasarımcı L’wren Scott tarafından tasarlandı. Macar kraliçesinin güzellik iksiri Beauty Elixir, özel içeriğiyle makyajı sabitleyerek, yüze ışıltı veriyor…

Mathilde Thomas-L'wren Scott

Macaristan Kraliçesi Isabella’nın “gençlik iksirinden” ilham alınarak formüle edilen Beauty Elixir, çok amaçlı bir güzellik ürünü olarak kullanılıyor.  Cildi yatıştırarak, aydınlatıyor ve gözenekleri sıkılaştırıyor. Beauty Elixir’i günlük nemlendiricinizden önce tonik olarak, dilediğiniz her saatte cildinize ışıltı ve tazelik kazandırmak için ve makyaj sabitleyicisi olarak kullanabilirsiniz.

Ofiste masamın üzerinde duran bu iksiri, öğlen bir toplantıya çıkarken sabah yaptığım makyajın üzerine sıkıyorum. Tazeleyici kokusuyla ferahlarken, yüzümdeki makyajın sabitlendiğini görmek gerçekten şaşırtıcı. %99.40 doğal içeriğe sahip bu ürünün 2.000.000’u aşkın satışının olması zaten ilk izlenim için yetiyor:)

Beauty Elixir (100 ml) 105 TL

Benzersiz ve bağımlılık yaratan kokusu da Beauty Elixir’i kısa sürede kült ürünler arasına taşıdı. Gece –gündüz rahatlıkla kullanılan ürünle sabahları cildinizi canlandırmak, geceleri ise dışarı çıkmadan önce anında ışıltı kazandırmak mümkün.

Beauty Elixir, içeriğindeki üzüm ekstreleri ile ışıltı verici, gül ekstresi ile tonik özelliği, benzoin ve nane esansiyel yağları sayesinde gözenekleri sıkılaştırıcı, biberiye esansiyel yağı sayesinde yenileyici ve portakal çiçeği suyu sayesinde yumuşatıcı etki gösterir.

Kullanım: Kullanmadan önce çalkalayınız. Gözlerini kapatarak yüzünüze uygulayınız.

Beauty Elixir 100 ml Tavsiye Edilen Tüketici Satış Fiyatı: 105 TL

Beauty Elixir 30 ml Tavsiye Edilen Tüketici Satış Fiyatı: 37,50 TL

Caudalie yalnızca yetkili eczanelerde satılıyor.