The North Face, yeni sezon koleksiyonuyla keşif tutkunu şehirli erkek ve kadınlara hayatın her noktasında eşlik ediyor! Teknolojiyi fonksiyonellik ve modernlikle buluşturan markanın yeni koleksiyonunu bizler de 8 Ekim Salı günü Cezayir Sokağı’nda bulunan Cezayir Cafe’de keşfe çıktık. Bir kamp alanını aratmayan ortamı ile keyifli bir akşam üstü geçirdiğimiz koleksiyon tanıtımının detaylarıyla sizleri başbaşa bırakıyorum:)the north face

Maceraperest karaktere sahip kadın ve erkek için tasarlanan yeni koleksiyon, doğal yaşamı ve şehir hayatını kolaylaştıran ürünleri ile yine kalitesinden ödün vermiyor. Kış 13 sezonunda marka,  şehir tutkunlarını Urban Expolaration, doğa tutkunlarını Outdoor, ekstrem spor sevenleri  Summit Series, kış sporlarından vazgeçmeyen snowboard ve kayak tutkunlarını  Steep Series,  koşu ve maraton  tutkunlarını ise Performance serileri ile buluşturuyor.

Markanın köklerini vurgulamak için tasarlanan Heritage Koleksiyonu şehrin ritmini harekete geçiriyor. Marka, Heritage Koleksiyonu’nda, terletmeyen özelliklere sahip ekose ceketler ve kamuflaj desenine göndeme yapan kargo pantolonlarıyla rafine bir tarz sunuyor.

Yeni sezonda,  PrimaLoft® teknolojisi ile üretilen Thermoball montlar, kaz tüyü montlar LaPaz ve Süper Diez,  Gore-Tex PRO® kumaştan üetilen dış katmanlar, yüksek nefes alabilme özelliği ile teri hızla uzaklaştıran içlikler dikkati ilk çeken ürünlerden.

Alternatif spor tutkunu olan kampçılara özel tasarlanan kamp ürünleri arasında sayılabilecek çadır,  çanta ve uyku tulumu modelleri, iyi sıkıştırılma özellikleri ve hafifilikleri sayesinde fazla yer tutmadan kamp hayatını kolaylaştırıyorlar.