Acı ama gerçek, yaşlanmak hayatın önlenemez sonu. Bu gerçeği kabullendikten sonra sıra “Madem yaşlanmayı önleyemiyorum, neden yavaşlatmayayım ki?” sorusu geliyor akıllara. Evet yavaşlatmak… Ve bunun için tek bir noktaya odaklanmaktansa doğal olarak hepimiz, yaşlı gösterecek her şeye karşı çözüm arıyoruz. Kiehl’s kimyagerleri bir çoğumuzun sesini duymuş olacak ki yaşlanmaya karşı savaşta çok yönlü bir çözüm sunacak bir yol izleyerek, yaşlanmanın bir çok etkisini hedefleyen bir bakım kremi formüle etmişler.

1 haftadan beri kullandığım bu kremin cildimi toparladığını, sıkılaşmadığını hissetmemek mümkün değil. Diğer Kiehl’s ürünleri gibi herhangi bir alerjik reaksiyon da oluşmadı. Eğer kırışıklarla savaşan ciddi bir nemlendirici arıyorsanız mutlaka deneyin.

super multi corrective

Super Multi-Corrective Cream!

3 özel içerik ve en son bilimsel gelişmeler kullanılarak formüle edilen Super Multi-Corrective Cream’in cildi sıkılaştırdığı, yüz hatlarını yeniden oluşturduğu, cilt dokusunu yenilediği klinik olarak kanıtlanmış.

2 haftalık kullanımla ciltte gözle görülür bir düzelme yaratan Super Multi-Corrective Cream’in etkisi 4 hafta sonunda iki katına çıkıyor.

kiehl's

“En son bilimsel gelişmelere dayanarak yaşlanma karşıtı bakım kremi formüle ederken, yaşlanma belirtilerine karşı birlikte en etkin ve hızlı sonucu verecek doğal içerikleri seçmek zorundaydık. Bu amaçla yaptığımız araştırma sonunda Jasmonik Asit, Kayın Ağacı Özü ve Hyaluronik Asit ile üçlü etki teknolojisini yarattık.”- Dr. Geoff Genesky, Kiehl’s Cilt Bakım Laboratuvarından Sorumlu, Araştırma Ve Geliştirme Yöneticisi

2 haftalık kullanım ile oluşan aşağıdaki etkilerin, 4 hafta sonunda iki kat arttığı kanıtlanmış.

  • Yüzdeki kırışıklık ve ince çizgilerde azalma
  • Cilt esnekliğinde iyileşme
  • Yüz hatlarının yeniden yapılandırılması
  • Cilte gerginleşme
  • Ciltte sıkılaşma
  • Ciltt dokusunda yenilenme
  • Cilde genç bir görünüm kazandırma

*Yapılan testlerde müşterilerin %84’ü ciltlerinde yenilenme ve canlanma olduğunu belirtti. Formül, hassas cilt tipleri için de uygun.