Markanın yeni yüzü olan Tülin Şahin, kokladığınız ilk anda isminin hakkını veren bu parfümle muhteşem bir ikili oldu. Power Woman, kadınların gücünü hatırlatırken güçlü olmanın bir seçim olduğunu da anlatmaya çalışan, güçlü çiçeksi notalara sahip bir parfüm. İçeriğinde bulunan frezya, yasemin ve portakal çiçeği ile birbirine karışan sıcak paçuli, amber ve beyaz zencefil, modern kadının modern kokusunu yaratmak için özenle seçilmiş özlerden… Satranç taşlarından yola çıkarak tasarlanan şişesi ise oyunun en tepesindeki kadını temsil ediyor.

Oriflame-2Her kadın güçlüdür. Gücüyle etrafına ışık saçar ve herkesi etkiler. Güçlü kadın, hayatının her alanında başarılıdır da. Evinde, işinde, ilişkilerinde… Peki sen nasıl bir Power Woman’sın? Gücünü nereden alıyorsun? Kimden mi demeliydim yoksa? Haydi, benimle Power Woman olma sırrını paylaş!

power woman

En etkileyici 3 Power Woman tweetini gönderen

3 kişiye Power Woman Edt Kokosh Girl’den hediye!

27 Ekim’e kadar  #PowerWoman etiketi ile attığın her tweet ile Power Woman Edt kazanma şansın var. Tweetini atarken beni ve Oriflame Türkiye’yi hem mention hem de takip etmeyi unutma!

*İstediğin kadar tweet gönderebilirsin.

Kazananlar 30 Ekim Cuma günü açıklanacak. Tüm #PowerWoman’lara bol şans!

Kokosh Girl Twitter: @meltembicioglu

Oriflame Türkiye: @OriflameTurkiye

Ve kazananlar:

@serenadya:

“@meltembicioglu @OriflameTurkiye #PowerWoman gücümü doğallığımdan,içten gülümseyişimden alıyorum, pozitif enerjimi yanımdan ayırmıyorum:)”

@GlayBerber:

“@OriflameTurkiye #PowerWoman Edt , hep daha fazlasını isteyen en zirvedeki modern kadının arkasındaki güç! @meltembicioglu”

@japonuygun:

“@meltembicioglu Kışın sönen enerjimi bana verebilecek olan @OriflameTurkiye nin parfümüyle #PowerWoman olmaya adayıııım”