10 Eylül Salı akşamı Oriflame’in yeni sezona “merhaba” etkinliği için Bebek Chilai Restoran’daydık. Oriflame’in yeni marka yüzü Tülin Şahin’in katılımıyla gerçekleşen davette Oriflame’in “Power Woman” parfümü basına tanıtıldı.

51

Oriflame Türkiye’nin yeni marka yüzü Tülin Şahin ve Oriflame Türkiye Genel Müdürü Kemal Kaya’nın katılımıyla gerçekleşen lansmanda güçlü kadının imzası olmaya aday “Power Woman” parfümü de biz katılımcıların beğenisine sunuldu. Parfümü daha ilk kokladığımda adıyla özdeşleştirdim. Adına yakışır bir parfüm olduğu kesin!

super woman oriflamePower Woman parfümünün içeriği, güçlü çiçeksi notalara sahip frezya, yasemin ve portakal çiçeği ile birbirine karışan sıcak paçuli, amber ve beyaz zencefil özlerinden oluşuyor. Modern ve enerjik bir koku olan Power Woman, Oriflame’in yeni sezonda sunduğu birbirinden iddialı ürünlerden. Oriflame, Power Woman’ın özel şişesi ise, satranç taşlarından yola çıkılarak tasarlandı. Power Woman’ın şişesi, parfümün güçlü özüyle uyum sağlayacak şekilde, oyunun en tepesindeki kadını simgeliyor.

Power Woman EdT’in 50 ml fiyatı, 74,90 TL. Ancak parfüme Ekim ayı boyunca özel tanıtım fiyatı olan 49,90 TL’den sahip olabileceksiniz.

Oriflame-1

Oldukça keyifli geçen lansmanda Tülin Şahin her zaman ki gibi çok güzel ve doğaldı. Derin yırtmaçlı kırmızı elbisesinle ise “ben Power Women’ım” diye bağırıyordu :) Tülin Şahin, Oriflame Power Women parfümünü şu şekilde anlattı: “Her gün ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışan biz kadınlar sahip olduğumuz yetenek, tutku ve becerilerimizle gün geçtikçe gücümüze güç katmaya devam ediyoruz. Oriflame’in yeni parfümü Power Woman da kadınların gücünden ilham alınarak hazırlanan ve güçlü kadınların imzası olacak bir koku.”

Hepimiz bir Power Woman’ız! Öyle değil mi?

oriflame PW