IMG_8838
Bu sene yaz geldiiii diye sevinirken nasıl geçtiğini anlayamadan bitti katılıyorum. Michael Kors’un bu daveti sayesinde bu düşünceleri bir kenara bırakıp güzel bir kapanış yaptık. Daha Ritz Carlton Open Air Spa’ya adım attığımız andan itibaren boğaz manzarası ve renkli kokteyller eşliğinde Michael Kors’un keşfedilmeyi bekleyen yeni sezon gözlüklerinin arasında bulduk kendimizi:)

IMG_8615
IMG_8686

Ben yeni sezon için büyük bir cesurluk yaparak tercihimi yuvarlak modelden yana kullandım. Büyük kemik gözlükleri her zaman çok seviyorum ama artık bir değişikliğin zamanı gelmişti.

IMG_8720

Bu güzel etkinlik için Lappart Pr’a teşekkür ediyor sizi yeni gözlük trendleri ve Michael Kors koleksiyonu ile başbaşa bırakıyorum:)

Michael Kors bu sezon “Aviator” çerçeveleri koleksiyona taşırken, vintage esintileri modern çizgilerle birleştiriyor ve “Aviator” trendine Michael Kors tarzında stil sahibi bir yorum getiriyor. Elips, ahşap görünümlü çerçevesi ile fark yaratan modeller ise sezonun gözdelerinden.205456117513_M2856S KATE

Sezonun bir başka öne çıkan modeli “Kedi Gözü” çerçeveler de Michael Kors koleksiyonunda yerini bulurken şeffaf, yuvarlak çerçeveleriyle retro modeller günümüze hayranlık uyandırıcı dokunuşlarla uyarlanıyor. Kahverengi ve farklı yeşil tonlarının tercih edildiği modellerle anneniz sezon trendlerini yakalayacak. Çerçeve ile saplar arasındaki bağlantı yerlerinde kullandığı Michael Kors logoları ise markanın sofistike kimliğini perçinliyor.

Stilinde rahatlığı ön plana alan ve spor görünüm tercih edenlerden şıklığından asla ödün vermeyenlere, Michael Kors Güneş Gözlüğü Koleksiyonu’nunda her tarzı yansıtan bir model bulunuyor.