MAVALA yeni oje koleksiyonu “ISTANBUL COLOR’S” ile  tırnaklarda fark yaratıyor. 6 renkten oluşan “ISTANBUL COLOR’S” oje koleksiyonu, eşsiz günbatımı bordosundan, İstanbul boğazının masmavi sularına kadar uzanan çok özel tonlarda renk yelpazesine sahip.

Koleksiyon içerisinde, adını Kanlıca sahilini süsleyen beyaz yalılardan alan Kanlıca; Topkapı Sarayı’ nın içindeki harem odasından alan Topkapı; İstanbul boğazının lacivert renkli sularından alan Bosphorus; Galata Kulesi’ nden alan Galata; kızılları, bordoları ve turuncuları ile adını İstanbul’un günbatımından alan İstanbul ve Ayasofya’nın mozaiklerinin renginden alan Ayasofya ojeleri bulunmakta.

Renklerin hepsi birbirinden güzel… Benim favorilerim ise Bosphorus ve İstanbul.

mavala

Tırnak sağlığına saygılı içeriğinden, son derece kalıcı olmasına, ruhu olan çok özel tonlarına kadar farklılık taşıyan “ISTANBUL COLOR’S” serisi İstanbul tutkunu tüm kadınların favorisi olacak.

“ISTANBUL COLOR’S” serisi 20.90 TL.’den satışa sunulacak.

Mavala ojeleri bulabileceğiniz eczaneler: Şaşkınbakkal Eczanesi Şaşkınbakkal, Lal Eczanesi Caddebostan, Pelikan Eczanesi Göztepe, Elit Eczanesi Şaşkınbakkal, Melis Güzellik Suadiye, Su Eczanesi Caddebostan, Yonca Eczanesi Ataköy.