Batik, Sonbahar/Kış sezonuna hazır… Birbirinden farklı moda trendlerinden esinlenerek yaratılan Batik 2013- 2014 Sonbahar Kış koleksiyonu, dün Ortaköy The House Cafe’de tanıtıldı. Keyifli bir kahvaltının ardından incelediğimiz yeni ürünler Batik’in yeni sezona ne kadar titiz bir şekilde hazırlandığının en büyük kanıtıydı. Leoparlı üstler, birbirinden farklı ve çeşitli trikolar, minik hırkalar, kalem etekler, şapkalar ve aksesuarlar hepsi yeni sezonda Batik ile birlikte gardroblarımızın demir başları olmaya aday.

Batil Kampanya Görselleri - 6

Sofistike  tarz ile vitrinlerini süsleyen Batik, yeni sezonda da kadınların bir yandan şık diğer yandan rahat bir tarzı benimsemesini sağlıyor. Rahat ve bol kesim gömlekler, nakışlı taş işlemeli t-shirt’ler, saç örgülü kazak ve hırkalar, sezonun trend  teknikleriyle yapılan baskı uygulamalarının kullanıldığı kalem etekler ve pantolonlar markanın olmazsa olmazları arasında… Ayrıca maskülen panelli ceketler, elbiseler, kapitone çantalar, taytlar ve deri etekler de 2013-2014 sonbahar kış sezonunun vazgeçilmezleri arasında bulunuyor.

Batik’in yeni sezon ürünleri Batik mağazalarında ve shopbatik.com.tr’de sizleri bekliyor… İstinyepark, City’s, Aqua Florya , Brandium, Marmara Forum, İstiklal Caddesi ve Sapphire Çarşı başta olmak üzere Türkiye genelindeki 121 mağazasında moda severlerle buluşan marka yeni sezonda da iddialı moda trendlerini yakından takip ediyor. Mağazaların yanı sıra kampanya ve duyurularını facebook/batikmodatwitter/batikmoda adreslerinden de takip edebilirsiniz.