İngiliz moda efsanesi Vivienne Westwood, Londra Moda Haftası’ndaki şovunda yarattığı kendine özgü vahşi kadını, Toni & Guy Saç Bakım ve Şekillendirme Ürünleri ile podyuma taşıdı.

TONI&GUY HMW FOH_Vivienne Westwood Red Label_4

Bu sezon, Westwood kadını, Amazon Ormanları’nın gizlerini temsil ediyordu. Vivienne Westwood, saçların dokusunda da,  ormanların karmaşasından ve vahşi doğasından etkilenmişçesine dağınık bir etkinin hâkim olmasına özen göstermişti. Yeşilin tonlarındaki renk değişimleriyle ifade bulan ipek kumaşlar ve çiçek desenleri ile harmanlanmış tasarımlar,  TONI&GUY Saç Bakım ve Şekillendirme Ürünleri’ nin yarattığı özgür ve karmakarışık etki ile mükemmel bir bütün oluşturuyordu. 

TONI&GUY HMW SS14 Ba#59376A

 

 

Spritz and Shine Liquid MousseHeat Protection Mist

 

 

Siz de yırtıcı bir Westwood kadını olabilirsiniz!

Westwood’ un 2014 İlkbahar Yaz koleksiyonu ile yarattığı kadının baştan çıkarıcılığına kavuşmak için, saçlarınızı TONI&GUY Glamour Koleksiyonu’ ndan Spritz & Shine Liquid Mousse – Işıltı Verici Şekillendirici Köpük ile tasarlayabilirsiniz.

Başlangıç olarak, ısı ile şekillendirme sonucu oluşan yıpranma, kırılma ve elektriklenmeyi önlemek için, TONI&GUY Prep Serisi’ nden Heat Protection Mist – Isıya Karşı Koruyucu Sprey’ i kuru saçınızın boy ve uçlarına eşit bir biçimde sıkın. Devamında, saçlarınızı bölümlere ayırarak, maşa yardımı ile iri dalgalar oluşturun. TONI&GUY Glamour Koleksiyonu Spritz & Shine Liquid Mousse – Işıltı Verici Şekillendirici Köpük’ ü saç diplerinden uçlarına doğru uygulayın. Dağınık bir etki yaratabilmek için bir fırça yardımı ile saçlarınızı dışa doğru tarayın. Son olarak, saçlarınızın üst kısımlarını rastgele yukarı doğru çekerek karıştırın ve içinizdeki vahşi kadını ortaya çıkarın!

TONI&GUY tarafında haberler bitmiyor! Instagram’ da bir fotoğraf yarışması düzenleyen marka, Instagram kullanıcılarını tarzlarını ortaya koymaya çağırıyor. Yüklenen fotoğraflar arasından kazananlar, TONI&GUY’ ın marka yüzü Tülin Şahin’ in de içinde bulunduğu bir jüri tarafından seçilecek. Yarışma süresince, Tülin Şahin’ de instagram hesabında tarzına uygun saç stillerini kendi fotoğrafları eşliğinde paylaşarak, yarışmacılara modayı saçlarıyla yansıtmalarının ipuçlarını verecek.

INSTAGRAM Yarışması Görsel

Yarışmaya katılmak isteyenler, FACEBOOK/HAIRMEETWARDROBETR sayfasından kayıt yaptıktan sonra, stillerini yansıtan istedikleri sayıda fotoğrafı veya videoyu  #sacintarzin hashtagi ile Instagram’da paylaşabilicekler ve harika ödülleri kazanma şansını yakalayacaklar.

Yarışma sonucunda ilk beşe girenlere TONI&GUY Saç Danışmanı Kemal Baykar’ dan Saç Stil Günü hediye edilirken, 50 kişide TONI&GUY’ dan Saç Bakım ve Şekillendirme Paketi kazanacak. Herkese bol şans!