Göz kalemi ile uygulanan yoğun renk veren, kalıcı ve kolay uygulanabilir farları tercih ederek kalemin verdiği sert ifadeyi yumuşatmayı seviyorum. Clinique de bu tercihimizden yola çıkarak dramatik bakışlar yaratmak için All About Shadow Göz Farı’nı huzurlarımıza sunuyor.

eyeshadow_purple

Tek bir dokunuşla yoğun renk veren yapısı ve kremsi dokusuyla yepyeni bir far deneyimi yaşatan About Shadow Göz Farı, içeriğindeki yoğun pigmentler sayesinde sadece bir dokunuşla yoğun renk verirken uzun süre kalıcılık sağlıyor. All About Shadow Göz Farı’nı en farklılaştıran yanı; kendine özgü katmanlandırma özelliği ve farklı renklerin en kolay şekilde birleştirilebilmesi. Böylece  yoğun görünüm veren kremsi yapısı, göz kapaklarının pürüzsüz ve gerçek renklerde görünmesini sağlıyor.

Kremsi ve pudra yapılı bir dokuya sahip olan farlar gün boyu kalıcı bir görünüm sağlarken, renk seçenekleri ile de hafif & mat görünümlerin yanı sıra ışıltılar da yaratmanıza olanak sağlıyor. Günlük makyajınızı tamamlayacak renklerden, gece makyajını tamamlayacak renk seçeneklerine kadar bir çok rengi Clinique’in yepyeni All About Shadow Göz Farı seçenekleri arasında bulmak mümkün.

Her yaşta, farklı cilt tonlarına ve farklı stillere sahip kişinin kendilerine uygun bir renk bulabileceği yepyeni, far serisi  Clinique standlarında ve Clinique Online’da yerini alacak.

Tekli farların fiyatı: 67 TL

İkili farlar fiyatı: 89 TL

Dörtlü farların fiyatı: 129 TL