17 sezonu aşkın süredir London Fashion Week’in resmi saç sponsorluğunu yürüten ve ürünlerini geliştirirken modadan ilham alan TONI&GUY, The House Hotel Bosphorus’ta düzenlediği lansmanda muhteşem ürünlerini bizlerle buluşturdu.

TULIN SAHIN

TONI&GUY, -özellikle deniz tuzu etkili saç spreyi olmak üzere- benim de ürünlerini severek kullandığım bir marka. Saç bakım dosyamda da yer verdiğim bu ürün köpük ya da jöle gibi kimyasal kullanmadan doğal bir şekil vermeme yardımcı oluyor. Deniz tuzunun saçı tutma ve hacim verme özelliğinden yola çıkarılarak üretilen bu ürünü denemelisiniz. İnce telli saçlar için hacim veren şampuan ve saç kremini de kullanmaya başladım şimdi. Onunla ilgili yorumlarımı da ileriki günlerde yazıyor olacağım.

Her saça özel birbirinden farklı ürünlerin bulunduğu TONI&GUY’ın marka temsilcisi, modelliğine herkes gibi benim de hayran olduğum Tülin Şahin. Bir kadına kıvırcık saç ancak bu kadar yakışır dedirtiyor resmen. Saçlarını şekillendirmek için o gün kullanılan Toni&Guy Glamour serisi de bende pek bir merak uyandırdı. O muhteşem dalgaların sırrı böylece açığa çıkmış oldu:) TONI&GUY Saç Bakım ve Şekillendirme Ürünleri’ nin dört farklı koleksiyonu hakkında lansmanda bizlere bilgi veren ve bundan 15 yıl önce “Toni ve Guy Mascolo” tarafından keşfedilen Tülin Şahin, markayı yeniden temsil ediyor.

Gelelim sezonun en yeni saç trendlerine! Bu sezon herkes kendine göre bir trend yakalayabilecek.

Akşamdan kalma:

Sonbahar/Kış 2013 modasını bu sezon sokaklar belirliyor. Özgür ve gösterişli olmayı başaran kadınlardan esinlenen bu yeni trend, saç ve modanın bu kusursuz uyumunu rahat bir stille gözler önüne seriyor. Tam da bu aradığın tarz bu ise tavsiye edilen ürün TONI&GUY Casual serisi! İşte Tülin Şahin’den bir kaç tüyo:

casual

 

Glamour:

Yeni sezon geçmiş yılların en iyilerini referans alıyor ve üzerine modern eğilimleri de katarak, ışıltıyı bir güç haline getiriyor. 60 ve 70’lerin bu gösterişli tarzını TONI&GUY Glamour serisi şekillendirme ürünlerini kullanarak göz kamaştıran hacimli saçlara sahip olabilirsin.

00020

Yeni dalga akımı:

Bu sezon vintage ve çağdaş tarzı birleştiren modern dalga akımı ile karşı karşıyayız. Saçlara yansıyan parlak ve yumuşak dalgalar şehirli tarz kadının kendi yeni bir kimlikle ifadesi… TONI&GUY Classic serisi ile sen de asla modası geçmeyen, zamanın ötesinde bir tarz yakalayabilirsin.

00025

Cesur ve yaramaz:

Yeni sezonda asimetrik stiller podyumlarda yerini alırken, saçlarda ise yeni trend kare kesimli kahküller ve dümdüz saç uçları olacak. Tülin Şahin ise bu tarzı, kendisine en çok yakıştığını düşündüğüm kıvır kıvır saçlar olarak uyarlamış. Tabii ki yenilikçi, yaratıcı saçlar için olmazsa olmaz Creative serisi ile!

00030

Bu yazıdan sonra eminim hepinizin kafasında beğendiği tarz için bir fikir oluştu. Üstelik TONI&GUY ürünleri ile ne kadar kolay ve rahatça şekil verebileceğinizi de gördünüz. Gerisi sizin yaratıcılığınıza kalmış :)

TONI&GUY’ın eşsiz ürünlerini yakından tanımak ve saç şekillendirme ile ilgili tavsiyeler almak istiyorsanız http://www.hairmeetwardrobe.com/ adresini ziyaret etmeyi unutmayın!