Molton Brown, dünyanın birçok farklı bölgesinden elde ettiği egzotik bitki esanslarını ve yağları, 40 yıla yayılan tecrübesi ile harmanlayarak yaşamı daha keyifli ve ayrıcalıklı kılan birbirinden özel ürünlere dönüştürüyor. Geniş ürün yelpazesinde yer alan şampuanları, el kremleri ve jelleri, vücut losyonları ve mumları ile Molton Brown, yaz ve güneşin etkisiyle yorulan cildinize komple bakım yapıyor.

MB

Paradisiac Pink Pepperpod Bath&Shower, içeriğinde bulunan antioksidan bakımından zengin Gine Körfezi’nin pembe biber özleri sayesinde cildinizi çevresel etkilere karşı koruyor ve en iyi şekilde arındırıyor. Zencefil ve paçuli yağlarının aromaterapik etkisi sayesinde ise güne keyifli bir başlangıç yapmanıza yardımcı oluyor. Paradisiac Pink Pepperpod Body Lotion ise, sıcak ve baharatlı kokusu ile teninizin uzun saatler mükemmel kokmasını sağlarken içeriğindeki özel yağlar sayesinde de cildinizi derinlemesine nemlendiriyor. Özellikle mevsim geçişi yaşadığımız bu dönemde cildinizi en iyi şekilde besleyip bakım yapıyor.

Paradisiac Pink Pepperpod Body Scrub, ışıltısını ve canlılığını yitiren cildiniz için mükemmel bir bakım sunuyor. İçeriğinde bulunan bambu sapı parçacıkları cildi eksfoliye edip ölü hücrelerden arındırırken, güçlü bir antioksidan olan pembe biber özleri ise cildinizi çevresel etkilere karşı en iyi şekilde koruyor. Paradisiac Pink Pepperpod Body Scrub zencefil ve paçulinin baharatlı kokusu sayesinde teninizin uzun saatler hoş kokmasını sağlarken cildinizi pürüzsüz ve ışıldayan bir görünüme kavuşturuyor.

Molton Brown saçlarınızı da unutmuyor!

Papyrus Reed Repairing şampuan ve saç bakım kremi kuru ve yıpranmış saçlar için ideal bir bakım sunuyor. Papirüs bitkisi saçlara kaybettiği nemi geri kazandırırken, kırılmaları en aza indiriyor ve çevresel faktörlere karşı saçları güçlendiriyor. Karabiber, tiera çiçeği ve amber özleri ise saçların ipeksi bir yumuşaklığa ve parlaklığa kavuşmasını sağlıyor.

Plum-kadu Glossing şampuan ve saç bakım kremi formülünde bulunan plum kadu özü ile saçlara detoks etkisi yapıyor. Böylece saçlar mat görüntüsünden kurtulup canlılık kazanıyor. Amino asitler ve içeriğinde bulunan özel ışık yansıtıcılar ise saçın muhteşem bir parlaklığa kavuşmasını sağlıyor.

Molton Brown Mer-rouge Deep Conditioning maske besleyici özelliği ile tüm saç tipleri için eşsiz bir çözüm sunuyor. Atlantik Okyanusu mer-rouge yosununun bitkisel proteinleri ile zenginleştirilmiş bu maske saçlara yoğun bir bakım yaparak saçları kırılmalara ve yıpranmalara karşı koruyor.

Pürüzsüz ellere sahip olmak için Molton Brown’ın ‘White Mulberry’ ve ‘Amber Cocoon’ serileri ile tanışın…

Yeşil çay ve mimozanın beyaz dutun anti aging özelliği ile harmanlanmasından oluşan White Mulberry Liquid Hand Wash, ellerinizi mükemmel şekilde temizlerken içeriğinde bulunan elemi yağı sayesinde ise nemini korumasına yardımcı oluyor. White Mulberry Soothing Hand Lotion ise, beyaz dut kökü sayesinde yaşlanmanın görünür belirtilerini azaltıp, ellerinizin uzun yıllar zarif ve bakımlı görünmesine yardımcı oluyor.

Molton Brown, www.mbturkey.com üzerinden vereceğiniz siparişlerde alışveriş bedelinize bakılmaksızın ücretsiz kargo hizmeti sunuyor.