Mac mağazalarına gidip ürünleri denemeye, make-up artistlerle sohbet etmeye bayılıyorum. Her gidişimde yeni birşey öğreniyor, yeni bir ürünle tanışıyorum. Geçen gün yeni açılan online alışveriş sitesine (MacCosmetics.com.tr) bakayım derken yine dayanamadım tabii. Pudra fırçası da lazım, mat rujlarım da azaldı, eh bir de yedek concealer alayım derken kendimi kaptırdığım doğrudur. Açılışa özel ücretsiz kargo fırsatının da bunda çok etkili olduğunu söyleyebilirim:)

mac_alisveris

Peki neler aldım?

Mac Frost Nightfall Oje – 31TL

Devrim yaratan yeni yüksek parlaklık formülü. 3 kalıcı sonuçla – Cream, Sheer, Frosted. Görünür bir fark. Pürüzsüz, çizgisiz bir sonuç verir. Nemlendirici ve UV koruması içerir.

nightfall

Matte Lipstick – Please me – 50TL

M2LP32

Mineralize Skinfinish Naturel – Medium Plus – 84TL

Kompakt şeklinde mineral içerikli bu pudra, boyutlu ve doğal-mat sonuç verir. Mükemmel hafif örtücülük sağlar. Fondöteni sabitlemek için ya da gün içerisinde rötuş yapmak için idealdir.

M74W09

129SH Powder Blush Brush – 90TL

129 numaralı fırçanın kısa saplı versiyonudur. Çanta içinde taşınırken zarar görmemesi için özel pakete sahiptir. Bu fırça özellikle allık uygulaması için idealdir. Kıllar yumuşaktır, gür ve yuvarlak bir şekil oluşturur. M·A·C profesyonel fırçaları el yapımı olup, üretiminde en yüksek kalite malzemeler kullanılmıştır. Ahşap saplıdır. Fırça kılı ile sapı birleştiren kısım nikel kaplı pirinçten yapılmıştır.

M34N

Mineralize Concealer NC15 – 59TL

Besleyici bitki özleri ve minerallerle zenginleştirilmiş bu kremsi, dağıtılması kolay kapatıcı cildi nemlendirirken mükemmelleştirir ve cilt kusurlarını kapatır. Kullanımı rahattır, kalıcıdır. Doğal, aydınlık bir sonuç veren bu ürün orta düzeyde örtücülük sağlar.

MKFT09