Koton, 2013/2014 Sonbahar-Kış koleksiyonunu bu sefer biraz daha erken tanıtırken, hepimize #sonbahargelsedegiysek dedirtti . Önümüzdeki sezon kendinizi punk ve grunge rüzgarlarına bırakmaya hazır olun :)

Koton Kadin  2013-14 Sonbahar Kis (3)

“Sweet Punk”, “Kış Şekerleri” ve “Decore” adındaki 3 ana temadan oluşan koleksiyonda asi ve şık çizgiler bir arada kullanılıyor. Pastel tonlar, ışıl ışıl dokularla bir araya gelmiş ve ortaya çok güzel bir koleksiyon çıkmış. Hadi koleksiyonu biraz daha yakından tanıyalım!

Sweet Punk: 1970’lerin asi çocukları Koton ile geri dönüyor! Sweet Punk koleksiyonu ile ultra feminen ve tatlı bir duruş Punk’ın farklı stiliyle harmanlanıyor. Desenlerde koyu zemin üzeri çiçek, ekose ve kazayağı; kumaşlarda ise jakar, kadife, deri, dantel, kürk ve moher dokular ön plana çıkıyor. Koleksiyon renklerinde parlak kırmızı, kiraz, şarap, koyu zümrüt, petrol, duman grisi, siyah, beyaz ve metal tonları yer alıyor. Dar ve sigaret ekose pantolonlar, saten kısa montlar, kadife ceketler, deri etekler ve taytlar, büyük tüylü kazaklar ve tunik elbiseler ağır ve metal detaylı botlarla kombinleniyor.

Kış Şekerleri: Pastel ve toz şeker renklerinden oluşan koleksiyon kabandan pantolona, sezonun en gözde parçalarını tozpembe, bebek mavisi, krema, lavanta ve limon sarısı kadar hafif şeker tonlarında sunuyor. Yuvarlak omuzlu kabanlar, sigaret pantolonlar, büyük boy kazaklar, kare etekler ve tunik elbiseler, kış mevsiminde rahat ve tarz bir görünüm oluşturacak.

Decore: Gömlekten eteğe, sweatshirtten elbiseye, her parçanın taş ve işleme ile süslendiği bu koleksiyon ile anlaşılan bu sezon ışıl ışıl ve pırıltılı geçecek :) Ruj kırmızısı, zümrüt yeşili, petrol, limon sarısı, şeker pembesi, parlak beyaz ve koyu kiraz tonlarında kristal taşlar, kimi zaman mat ve sade, kimi zaman da jakarlı ve desenli dokular üzerine yerleştirilmiş. Yakalı bluzlar, O-yaka kabanlar, kazak ve sweatshirtler, kare kesim etekler, bluz ceketler ve montların ön plana çıktığı bu koleksiyon şüphesiz, kışın en parlak ve göz alıcı silüetlerini yaratacak.

Koleksiyonda en çok ilgimi çeken Sweet Punk koleksiyonu olsa da Koton yeni sezondan dolabıma giren ilk parça bu elbise oldu. Rengi ve kesimi çok hoşuma gitti. Ve bir toplantı kombininle karşınızdayım:)
Kolye-Elbise-Ayakkabı: Koton

koton1

koton2

koton3