Yaz ayları için yaptığınız diyet ve spor programınıza etkili bir takviye yapmaya ne dersiniz? Hadi birlikte Dermolab Yeni Vücut Bakım Serisi’ni keşfedelim!

Dermolab Vucut Bakim Serisi

Deborah Grup Laboratuvarları tarafından geliştirilen Dermolab Vücut Bakım Serisi, vücut şekillendirici ürünler ile selülit ve çatlak gibi istenmeyen görüntülerin giderilmesine ve vücudun daha fit görünmesine yardımcı olan harika ürünlerden oluşan bir seri.

Özel içeriği ile vücudun kaybettiği elastikiyeti geri kazanmasına destek olan ürünler arasında aynı zamanda kadınların göğüslerinin ve kalçalarının daha sıkı ve bakımlı görünmesini sağlayacak ürünler de bulunuyor.

Göğüslere hacim veren bakım kremi: İçeriğinde bulunan Hyaluronic Acid Nanovector sayesinde cilde kolayca nüfuz ederek yoğun nemlendirme sağlıyor. Kullanımı: Göğüslerin alt kısmından başlayarak, göğüs uçlarına değmeden, nazikçe ve dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulanır. Ürün 28 günlük kullanım sonrası, %56 yeniden şekillendirme etkisi gösteriyor. Fiyatı 75 TL.

dermolab-goguslere-hacim-veren-krem

Göğüs kaldırma etkili bakım kremi: 8 günlük kullanım sonrası %23 oranında bir kaldırma etkisi sunuyor. Ürünün fiyatı ise 48 TL.

Dermolab-gogus-kaldirma-etkili-urun

Karın ve kalçalar için inceltici bakım kremi:

Bu ürün, içeriğindeki Dlab Slim Complex ile vücudun elastikiyet etkisi arttırılıyor. Cilde kolayca nüfuz ederek 8 günlük kullanım sonrasında  %19 daha ince ve fit görünüme kavuşmanıza yardımcı oluyor. Ürünün fiyatı: 60 TL.

Dermolab-Karin-ve-kalcalari-inceltici-Krem_60-TL

Kalça bölgesi için dolgu etkisi sağlayan şekillendirici vücut bakım kremi:

İçeriğindeki Dlab Oneplus Complex ile vücudun şekillenmesine destek olur. 8 günlük kullanım sonrası %25 şekillenme etkisi gösterir. Ürünün fiyatı: 83 TL.

Dermolab-dolgu-etkisi-saglayan-krem

Selülit karşıtı bakım kremi (Başlangıç Seviyesi):

Yağ birikimini engelleyerek, vücuttan atılmasını sağlayan Dlab Ac Complex ile formüle edilen ürün, hızlı emilim özelliği sayesinde, masaj gerektirmeden vücuda yayılır. Cildin selülitli bölgelerinde 8 günlük kullanım sonrasında portakal kabuğu görünümünde yüzde 21 azalma görülür. Ürünün fiyatı: 69 TL.

dermolab-selulit-baslangic seviye

Selülit karşıtı bakım kremi (İleri Seviye):

İleri derecede selülitleri olanlar için geliştirilen ürün, cilde dairesel hareketlerde masaj yaparak uygulanıyor. 28 gün kullanım sonrası inatçı selülitlerde yüzde 28 azalma görülür. Ürünün fiyatı: 69 TL.

dermolab-ileri-seviye-selulit-kremi

Çatlaklara karşı etkili bakım kremi: 

Cilde elastikiyet sağlayan etkisi sayesinde çatlakların görünümünü minimize ederek ve ani kilo alma/verme, ergenlik gibi dönemlerde meydana gelebilecek çatlakların oluşumunu engellemeye yardımcı oluyor. 20 günlük kullanım sonrasında çatlak görünümlerinde yüzde 20 azalma görülüyor. Ürünün fiyatı: 60 TL.

Dermolab_catlaklara-karsi-incelticikrem_60-TL