Çikolata Tutkusu, Vanilya Aşkı ve Çilek Rüyası çeşitlerinden oluşan yeni Palmolive Body Butter duş jeli serisi, farklı bakım alternatifleri sunarken, yoğun formülü ile kadifemsi bir cilt sağlıyor. Olağanüstü kokuları sayesinde bu yeni seri hepimizde bağımlılık yaratacak :)

PALMOLIVE_URUNLER_GRUP

Yeni Palmolive Body Butter Çikolata Tutkusu Duş Jeli, nefis içeriği sayesinde yeniliklere açık kullanıcılar için eşsiz bir deneyim sunuyor. Kakao çekirdeği özleri ve çikolata aroması ile zenginleştirilmiş kremsi formülü, cildinizi pürüzsüz hissetmenizi sağlarken teninizde nefis bir koku bırakır. Uzun süre boyunca nemlendirici etkisini korur.

Yeni Palmolive Body Butter Vanilya Aşkı Duş Jeli günlük kaçamaklara sade dokusu ile eşlik ediyor. Vanilya özleri ve aroması ile zenginleştirilmiş kremsi formülü, cildinizi pürüzsüz hissetmenizi sağlarken teninizde nefis bir koku bırakır. Uzun süre boyunca nemlendirici etkisini korur. 

Yeni Palmolive Body Butter Çilek Rüyası Duş Jeli cilde pürüzsüz ve kadifemsi bir görünüm kazandırıyor.  Çilek suyu özü ve çilek aroması ile zenginleştirilmiş kremsi formülü, cildinizin nemini korumasına ve cildinizi pürüzsüz hissetmenize yardımcı olur; teninizde nefis bir koku bırakır.