Mayıs ayının son günlerine yaklaşırken Miramar Spa‘nın sahibi Aslı hanım’ın davetiyle Salı günü kendimi Miramar Spa ekibinin ellerine bıraktım. Miramar Spa, modern, şık ve konforun ön planda tutulduğu tasarımı ile  Erenköy’de 500 m2’lik alanda faaliyet gösteren, bayanlara özel hizmet veren bir spa merkezi. Otellerdeki spa merkezlerini aratmayacak konforu ve güleryüzlü, profesyonel ekibiyle vücudunuz yenilenirken, ruhunuz da dinleniyor.

Ben anlatırken siz yorulabilirsiniz şimdiden söyleyeyim:) Başlıyorum!

miramar
Bakım serüvenimiz Saat 12:30 ‘da  sauna ve buhar banyosunun ardından muhteşem bir hamam deneyimiyle başladı.  Kese ve köpük masajı mutlaka tavsiye edilir. Hani bir de yakında düğününüz varsa kendinizi şımartmak için güzel bir seçim olabilir:) Anadolu yakasındaki bekarlığa veda ve kına geceleri için en çok tercih edilen yerleri arasına girmiş bile.

RESİM 2 - hamam

Sonrasında 45dk’lık bir masajla dinlenip, manikür pediküre geçtik. Kullandıkları Alman kökenli mentollü peeling ve kremler inanılmaz ferahlatıyor ve yumuşacık yapıyor. Bu aşamada en çok sevdiğim kısım ise Nail Art uygulanabiliyor olması. Stickerlardan, caviar ojelere kadar birçok seçenek mevcut.

caviar

Bu işlem de bittikten sonra kendimi cilt bakımı odasında buldum. Burada sizin istediğinizi değil, cilt tipinize en uygun olan bakımı yapıyorlar. Benim cildim biraz hassas olduğundan ona göre bir bakım uyguladılar. Cilt bakımı ürünlerinde ithal nano teknolojik ürünleri kullanıyorlar. Bu ürünlerin en büyük özelliği bakım sonrasında bile deri altında çalışmaya devam ediyor olmasıymış.
cilt bakımı
Ve sıra son olarak saç bakımına geldi. Saç bakımı derisinden başlar diyerek bir bakım serumuyla saç köklerini besledikten sonra saç uçlarıma argan yağlı karışımla bakım yaptılar.

sacbakimi
ve saat: 19:00!:) Tam 6,5 saat boyunca benimle uğraştıktan sonra aman şekeriniz düşmüştür deyip bir tabak çikolatayla kahve sunan Nesrin hanım’a ise buradan sevgilerimi gönderiyorum.

Özet olarak bütün bakım hizmetlerini tek çatı altında toplayan ve 500m2’lik alanın her köşesini değerlendiren Miramar Spa’yı kutluyor ve teşekkür ediyorum.

Miramar Spa Facebook: facebook.com/miramaristanbul

Miramar Spa Twitter: twitter.com/miramaristanbul