8 Mayıs Çarşamba akşamı, yeni bir e-ticaret sitesi olan ve kişiye özel dikim hizmeti sunan www.tamustumegore.com ile tanışmak üzere Ritz-Carlton’a davetliydik. Tamustumegore.com aslında bir online terzi gibi. Siteden seçeceğiniz modeller dilediğiniz kumaşlardan beden ölçülerinize göre dikilip 3 hafta içinde kargo ile evinize gönderiliyor. Tamustumegore.com koleksiyonlarındaki her bir parça beden ölçülerine göre tek tek dikiliyor. Siteyi dünyadaki online satış sitelerinden ayıran en önemli özelliği ise, beden ölçülerine özel “provasız” dikim yapılırken tüketicilere doku ve renk seçme imkanı da sunması…

Ritz-Carlton’ın özel suitinin terasında, sürprizlerle dolu bir etkinlikle günümüzü şenlendiren Tamustumegore.com, “kişiye özel” hazırladığı modelleri Türkiye’nin her yerine ulaştıran yepyeni bir e-ticaret sitesi. 34 bedenden 50 ve üstü bedene, her ölçüye özel hizmet veren Tamustumegore.com, sezon kumaşları ve renklerinden oluşan “Couture by Julia” koleksiyonu ile modaseverlerle buluşuyor. Dünyada bir ilk olma özelliği taşıyan; ceketten bluza, elbiseden pantolona, şorttan eteğe, iç giyimden aksesuara geniş ürün seçenekleri sunan Tamustumegore.com, üstelik ilk alışverişe özel %20 indirim avantajı da sunuyor!

tam ustume gore

Peki Tamustumegore.com‘dan nasıl alışveriş yapabilirsiniz?

Siteye üye olduktan sonra, beğendiğiniz ürünleri, kumaş ve renk tercihleri ile birlikte kişiselleştirerek, kendi beden ölçülerinize uygun olacak şekilde sipariş ediyorsunuz. Ve bir sonraki alışverişinizde de sistemde kayıtlı olan vücut ölçüleriyle hızlıca alışveriş yapma imkanına sahip oluyorsunuz.

En özel kumaşları kullanan ve geniş renk seçenekleri sunan marka, kumaşları yakından incelemek isterseniz, online sipariş vermek istediğiniz takdirde kumaş kartelasını size göndererek sipariş öncesinde seçtiğiniz kumaşı görmenize olanak sağlıyor. Malum ben kartelaya bakınca ilk gözüme çarpan payetli kumaşlar oldu:)) Hemen dore payetli kalem etek siparişimi verdim, heyecanla gelmesini bekliyorum. Bu arada site, ilk alışverişe özel sunduğu %20 indirim fırsatının yanı sıra koşulsuz iade prosedürü ile de müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyor.