Sah Yayci

Yaşın ilerlemesi ile yaş alıyoruz ama yaşımızın tüm güzelliklerini hem ruhumuzda hem bedenimizde sergileyebiliyor muyuz? Neyi doğru neyi yanlış yapıyoruz? Estetik ve güzellik dünyasının maestrosu Şah Yaycı, yaşımızın iyi olması için “Yaşının İyisi Ol” kitabı ile tüm kadın ve erkeklere ışık tutuyor. 

Güzelliğin etrafımıza yaydığımız bir duygu, bir his olduğunu, bunun da yaşımızın iyisi olmayla alakalı olduğunu anlatan estetiğin maestrosu Yaycı, ilk gençlikten, ömrümüzün süreceği ileri yaşlara kadar doğru güzellik ve estetik bilinci için rehber niteliğinde olan bu kitap ile güzel ve bakımlı görünmenin sırlarını anlatıyor. Adım adım hangi yaşta bizi neler bekliyor, kendimizi nasıl korumaya almamız gerektiği ve doğru estetik/güzellik bilinci için neler yapılması gerektiği hakkında ipuçları veren kitap, şimdiden benim baş ucu kitaplarımdan biri olmaya aday!

Sah Yayci 2

Akdeniz, Doğu Anadolu, Ege, İç Anadolu, Karadeniz, Güneydoğu Anadolu ya da Marmara bölgesindeyseniz nelere dikkat etmelisiniz biliyor musunuz? Şah Yaycı, türkiye’nin yedi bölgesinin tek tek etnik özelliklerinin haritasını çıkarıp nelere dikkat etmemiz gerektiğini anlatıyor. Ayrıca kitapta, iyi yaş almak için nasıl yastık kullanacağımızdan tutun da, ne yiyip ne içerek, ne tür egzersizler yaparak kendimizi zinde ve dinç tutabileceğimizle ilgili harika bilgiler de yer alıyor.