Türkiye’deki en güçlü Jean markalarından LTB, 70’li ve 80’li yılların trendlerini günümüze taşıdığı koleksiyonunun tanıtımını Bebek Chilai’da düzenlenen lansman ile gerçekleştirdi. Muhteşem boğaz manzarası eşliğinde, LTB CEO’su Fatih Çakoğlu ve Reyhan Çakoğlu’nun ev sahipliği yaptığı şov tek kelime ile muhteşemdi!

LTB_Ekip

İtalyan tasarımcı Rivi Raffaello’nun koreografisi ile gerçekleşen şov da koleksiyona olduğu kadar ünlü markanın kadın ve erkek parfümlerini de koklamaya doyamadık! Romantik ve hayalci “Preppy”, asi ve cesur “Rebel”, rahatlık ve şıklığı bir arada sunan “Dynamic Cool”, şehirli ve özgür “Urban” ve 70’li yılların ruhunu yansıtan “Boho” ile gittiğiniz her yerde farkedileceksiniz.

Bu sezon katıldığım en eğlenceli lansmanlardan biriydi diyebilirim. Defile sonra after party’de Dj muhteşem setiyle coşturdu bizi. Gelelim gecenin sürprizine. Ben şu sesi pek bir duyulan Biscolata reklamlarını 1-2 kere filan izledim sanırım.  Yani Biscolata reklamlarındaki mankenler konusunda biraz cahilim:) O akşam defiledeki mankenlerden birinin Biscolata erkeği olup olmadığı konusunda kararsız kaldı herkes. Ama ertesi gün öğrendik ki hakikaten oymuş. Tabii ben her ihtimale karşı çekmiştim sizler için resmini:)Biscolata_Bruno