Haftanın son günü bol koşuşturmalı bir güne, ünlü jean markası Lee’nin Nişantaşı Hardal’da düzenlediği basın lansmanı ile başladık. Kahvaltı edip ürünleri incelemeye başladığımda bir köşede Shellac kalıcı oje uygulaması yapıldığını da gördüm ama gece 1’de özenle sürdüğüm siyah ojelerimi çıkarmaya kıyamadığımı itiraf ediyorum:)

Lee’nin 2013 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu, şıklığı ve kaliteyi bir arada görmek isteyenler için sezondaki yerini alıyor. Mükemmel streç ve üstün toparlama özelliğiyle hareket kabiliyeti ve hıza vurgu yapan Lee’nin yeni jean koleksiyonu  vücut hatlarının en doğal ve kusursuz şekilde ortaya çıkmasını sağlıyor. Koleksiyon farklı vücut ölçülerine göre kalıba girerek gün boyunca orijinal şeklini asla kaybetmiyor.Canlı beyazlardan açık gri ve mavilere uzanan koleksiyonun yaza özgü renkleri, doğadaki ışık kaynağının canlılar üzerindeki yansımalarından esinlenerek tasarlanmış.

Renkli koleksiyondan benim favorim ise bu çiçek desenli kombin oldu. Bir de jeggingleri mutlaka deneyin. İnce ve bacağın en ufak ayrıntısını gösterenleri hiç sevmiyorum. Lee jegging hem üzerime çok güzel oturdu hem de kalçamı küçük gösterdi sanki:)

LeeCooper2