Bugün 28 günlük güzellik kürümüzün sonuna gelmiş bulunuyoruz arkadaşlar:) Bırakıcak mıyım tabii ki hayır! Ama hergün 4-5 damla kullanıldığı için bu iksir bitmek bilmiyor ve ben bu işi çok sevdim. Son gün deneyimlerime gelecek olursak söyleyecek tek bir negatif yorumumun olmaması iyi mi kötü mü bilemedim. Hoşuma gitmeyen hiçbir yanı olmadı. Tam aksine yarattığı farklılığın şaşkınlığı içerisindeyim. Cildimdeki farklı renk tonlarını engellerken, her sabah kalktığımda ipeksi bir ciltle uyandım. Makyaj bazı olarak kullandığım BB kremi bir kenara bıraktım. Sabah o kadar diri bir ciltle uyanıyorsunuz ki onun üzerine BB krem bile sürmeye kıyamıyor insan. Mineralli bir pudra sürmek yetiyor.

Ürün özellikleri: Doğal yollardan elde edilmiş, etkili ve paraben içermeyen bu bitkisel konsantre, cildin sabah daha genç görünmesini sağlamak için tüm gece boyunca cilt bariyerini yenilemek, onarmak ve tazelemek için çalışıyor. Yenileyici bitkisel yağların, dengeleyici ve antioksidan etkileri ile bilinen esansiyal yağların bir karışımı olan bu ürün, cildin doğal gece etkinliği ile birlikte çalışarak cildin sabaha kadar önemli oranda yenilenmesine yardımcı oluyor. Cilde sağlıklı görünümünü etkin bir biçimde geri kazandırır ve sabaha daha pürüzsüz, genç ve daha canlı görünmesini sağlıyor.

Ayrıca Kiehl’s tester ürün vermek konusunda muhteşem. Önce sizin denemenizi, etkilerini görmenizi istiyorlar. Kendilerine bu kadar güvenen markaları seviyorum. Onun için en yakın Kiehl’s mağazasını ziyaret edip cildinize uygun tester ürünleri almanızı tavsiye ederim. Şuan için Türkiye’de sadece İstanbul’da mağazaları var fakat şehir dışına gönderim için telefonla sipariş alıyorlar. Telefonla sipariş için: 0850 221 34 83

Bu 28 günlük gece bakım iksiri kürü macerasında benimle olan herkese çok teşekkür ediyorum. Sadece teşekkür değil, bu deneyimi yaşaması için 1 kişiye de hediye etmek istiyorum. Tek yapmanız gereken beni Twitter’dan takip edip (@meltembicioglu) mention yaparak #gecebakimiksiri hashtagini kullanarak tweet atmanız. En güzel tweet’in sahibi Kiehl’s Gece Bakım iksirinin sahibi olacak. Bol şans:)

kiehls_midnight_recovery