penti_2209

3 Mayıs Cuma günü muhteşem bir manzara eşliğinde La Mancha’da gerçekleşen Penti 2013 Plaj Koleksiyonun lansmanında lezzetli atıştırmalıkların tadına bakarken Penti’nin yeni koleksiyonuyla yaza merhaba dedik.

Tamamı mix&match mottolu tasarımlardan oluşan Penti 2013 Plaj Koleksiyonu özgün stilleri kucaklıyor! Miami plajlarını sahne edinen yeni koleksiyon, iştah açan dondurma renklerini, masumane fırfırları ve ikonik modellerini plajlara taşıyor. 3 ayrı gruptan oluşan koleksiyon; naneli, limonlu ve çilekli dondurma görnümündeki bikinileri ile kızgın kumlarda güneşlenirken adeta ferahlama hissi yaratıyor :) Sezonun olmazsa olmazları arasında bulunan mercan renkleri, mavi ve yeşilin tonları ve tabii ki siyahla dorenin uyumu da koleksiyondaki yerini almış.

 

Penti’nin yeni renkler, yeni formlar grubunda farklı alt ve üst tercihe meraklı, yaratıcılığa önem veren kadınlara hitap ediyor. Klasik kalıpların dışında tek askılı, makrome detaylı, kat kat fırfırlı tasarımlar ön plana çıkıyor. Senenin hit trendlerinden kamuflaj deseni, zımbalarla birleştirilerek bu bölümde öne çıkıyor. Lacivert beyaz tutkunları için çok fazla desen alternatifi mevcut. Fırfırlı detaylar, marakesh çini desenleri, halat ve çapa motifleriyle farklı bir tarz yaratıyor.

Plajda da süsünden ve kokoşluğundan ödün vermeyenleri de unutmayan Penti, altın renkli pullar, payetler ve özel dokunmuş dantelleri sezonun en trend rengi mercan ile birlikte kullanarak gönülleri fethediyor :)

Hepsi birbirinden güzel bu bikinilerin renk paletine uygun havluları ve tüm plaj ihtiyaçlarını rahatlıkla taşıyabilecek büyüklükte desenli hasır çantalar ve rengarenk terlikler ise koleksiyonun tamamlayıcılarından.